השירותים שלנו

איתור רטיבות וליקויי בניה

כשאתם באים לקנות בית חדש ולא ממש משנה אם מדובר בבית מיד ראשונה ישירות מהקבלן או בית מיד שניה, אתם לא יכולים לדעת מה קורה מתחת לפני השטח. על פניו, הדירות החדשות נראות תמיד מושלמות. גם בדירות מיד שנייה לא רואים את הליקויים הפנימיים אם אין להם סממנים חיצוניים. הבעיה מתחילה רק לאחר זמן. כאשר כבר מתגוררים בדירה, או אז אפשר להבחין ולגלות בבעיות שונות הדורשות טיפול.
אחת הבעיות הנפוצות מאוד זוהי רטיבות. זה יכול להיות בגלל צנרת בעייתית שיוצרת רטיבות בקירות או בתקרת השכנים וזה גם יכול להיות רטיבות הנובעת מאיטום שאינו תקין.
יש גם ליקויי בנייה שונים שאינם נראים לעין ורק בחלוף הזמן מתברר כי אכן ליקויים אלו קיימים והם פוגעים ופוגמים במבנה.

אנשי בדק בית מתריעים בזמן
לא פעם אנשים מוצאים את עצמם רק לאחר זמן כאשר כבר אין להם כל אחריות על הבית שהם קנו, כאשר הם מגלים שעליהם להוציא אלפי שקלים כדי לשקם תשתיות, להחליף צנרת, לבצע איטום מחדש וכן הלאה.
המקרים הללו בהחלט עשויים להיחסך ועוגמת הנפש הזו היא באמת מיותרת. כי יש אנשי מקצוע שזה בדיוק התפקיד שלהם. הם אמורים לבצע את כל הבדיקות הנדרשות בנכס על מנת לבדוק האם אכן מדובר בנכס בטוח.
כאשר אנשי בדק בית בודקים את הנכס, הם מגלים את כל הליקויים, גם הנסתרים ואלו שאינם נראים לעין. כך יכול הקונה להתנות את רכישת הנכס בתיקון כל הליקויים או לחילופין בהפחתת המחיר של הנכס.

מי מבצע את בדק הבית?
כאשר אתם מחפשים חברה שתבצע עבורכם את בדיקת בדק הבית, עליכם לפנות אל אנשי מקצוע מומחים שיש להם את כל הידע ואת כל הניסיון בתחום הזה של איתור ליקויים שונים. אחרי הכול מדובר בדברים סמויים שכלל אינם נראים לעין. הדרך לאתר אותם אינה קלה ויש צורך הן בציוד מתקדם והן בידע מקצועי רב. זה בדיוק מה שאנשי ‘זה בדק’ מציעים. אפשרות לאתר את כל הליקויים ואת כל המוקדים הבעייתיים שעשויים להוביל לבעיות רטיבות. כך שהרכישה תוכל להיעשות בראש שקט ובטוח.
מומלץ מאוד שלא לוותר על בדיקה כזו של הבית כדי שאכן הרכישה תהיה הכי בטוחה והכי הוגנת.

השירותים שלנו

שירותים נוספים

בדיקת נכס חדש מקבלן

אנשים רבים רוכשים נכס חדש מקבלן אך בפועל אינם יודעים כיצד הנכס יראה והאם הוא יעמוד בכל הסטנדרים והתקנים כפי שנרשמו במפרט הטכני בעת רכישת הנכס.

בדיקת נכס יד שניה

במהלך הבדיקה המומחה יבדוק את מלוא הנכס ויבנה דוח מפורט בהתאם למצב הנכס הנבדק ,והלקוח יקבל הסבר לגבי מצב ותקינות הדירה. הדוח יכלול תמונות מחירים ופתרון לתיקון הליקויים.

איתור רטיבות וליקויי בניה

בבדיקה יאתר המומחה את מקור הרטיבות/הנזילה ע"י מצלמת אינפרה מתקדמת עם ניסיון,מקצועיות וידע רב. המומחה יפיק דוח מפורט שיכלול תמונות ליקוי, פתרון ומחיר לתיקון הנזילה/ הרטיבות.

רכוש משותף

הקבלן ימסור את הבניין לנציגי וועד הבניין ע"י פרוטוקול של כל הליקויים שהתגלו בעיני הדיירים, אך כן יהיו פספוסים של ליקויים מהותיים שלא נראו בעיני הדיירים וכך יהיה קושי לנציגי הוועד להתמודד עם הקבלן.

בדיקה לאחר שיפוץ

עבודות שיפוץ של הבית עשויות לכלול מגוון תחומים. לא תמיד השיפוץ כולל גם עבודות על התשתיות או החלפת לוח החשמל. יש מקרים אשר בהם מדובר בסך הכול בשינוי של הקירות בבית.

בדיקת נכס

אתם נמצאים לפני הצעד הגורלי של החיים שלכם. קניית בית. נכס פרטי משלכם. הרבה סידורים ופרוצדורות כרוכים במהלך הזה. אך חשוב שלא לדלג על משימה חשובה אחת. בדק בית.

מבנים מסחריים

נניח ואתם מעוניינים לרכוש מבנה מסחרי, כגון מבנה משרדים, חנויות וכו. איך תדעו אם הנכס עומד בתקנים ואם קיימים ליקויים? תפנו אלינו לחברת "זה בדק" ואנו נפיק לכם דוח מסודר ומפורט עם תמונות והסבר.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן