השירותים שלנו

בדיקה לאחר שיפוץ

עבודות שיפוץ של הבית עשויות לכלול מגוון תחומים. לא תמיד השיפוץ כולל גם עבודות על התשתיות או החלפת לוח החשמל. יש מקרים אשר בהם מדובר בסך הכול בשינוי של הקירות בבית. אך ברוב המקרים של שיפוצים יותר יסודיים, תגיעו איכשהו גם לצנרת, לאיטום ולתשתיות העמוקות יותר.
הקבלן שמבצע את עבודות השיפוצים לא תמיד מוכן להבטיח אחריות על העבודה להמשך. הוא מפזר הבטחות שהכול כרגע בסדר והכול נעשה בסטנדרטים גבוהים אך הוא איכשהו מתנער מאחריות על העתיד. כי הוא יודע כמה כאב ראש זה עשוי לגורם לו.
ברמה הפרקטית כולנו יודעים כמה קשה עד בלתי אפשרי להשיג את הקבלן לאחר שהוא כבר קבל את שכרו, הלקוח יכול למצוא את עצמו עם ליקויים שונים בבית שלא יהיה לו אל מי לפנות איתם.
כאן בדיוק מגיע הנושא של בדק בית לאחר שיפוץ.

לא נכנסים לבית בלי בדק בית
בגלל שהיו וישנם כל כך הרבה מקרים כאלה אשר בהם אנשים ששיפצו ומשפצים את הבית והם מוצאים את עצמם עם בעיות שונות שמתגלים רק לאחר זמן, כאשר כל התיקונים והעלויות נופלים עליהם בסופו של דבר, על כן, חשוב מאוד לפנות אל מומחים העוסקים בייחוד בתחום הזה של בדק בית. הם יבואו ויבדקו היטב את הנכס על כל מרכיביו לאחר שהושלמו כל עבודות השיפוץ. כך הם יוכלו להצביע על כל תקלה או ליקוי הקיימים בבית וזה יחייב את הקבלן לטפל בכל הבעיות הללו. אך זה יוכל לקרות רק אם עושים את הבדיקה בזמן, לפני שמשלימים את כל התשלום לקבלן והוא עדיין נמצא בשטח.

בדק בית – עניין חוקי
חשוב לדעת שכל הנושא הזה של בדק בית הינו דבר חוקי והוא קביל גם בבית המשפט. קבלנים יכולים להעלות טיעונים שונים ומשונים אך אם יש מומחים מוכרים בנושא הזה של בדק בית שטוענים אחרת, הרי שההוכחות שלהם יובילו לכך שידם תהיה על העליונה ועל הקבלן יוטל לתקן את כל הליקויים שהתגלו.
המומחים של ‘זה בדק’ מצוידים בארגז כלים מתקדם עם ניסיון עשיר בתחום הזה של בדק בית וישמחו לערוך גם עבורכם בדק בית לאחר שיפוץ כדי שתהיו הרבה יותר רגועים.

השירותים שלנו

שירותים נוספים

בדיקת נכס חדש מקבלן

אנשים רבים רוכשים נכס חדש מקבלן אך בפועל אינם יודעים כיצד הנכס יראה והאם הוא יעמוד בכל הסטנדרים והתקנים כפי שנרשמו במפרט הטכני בעת רכישת הנכס.

בדיקת נכס יד שניה

במהלך הבדיקה המומחה יבדוק את מלוא הנכס ויבנה דוח מפורט בהתאם למצב הנכס הנבדק ,והלקוח יקבל הסבר לגבי מצב ותקינות הדירה. הדוח יכלול תמונות מחירים ופתרון לתיקון הליקויים.

איתור רטיבות וליקויי בניה

בבדיקה יאתר המומחה את מקור הרטיבות/הנזילה ע"י מצלמת אינפרה מתקדמת עם ניסיון,מקצועיות וידע רב. המומחה יפיק דוח מפורט שיכלול תמונות ליקוי, פתרון ומחיר לתיקון הנזילה/ הרטיבות.

רכוש משותף

הקבלן ימסור את הבניין לנציגי וועד הבניין ע"י פרוטוקול של כל הליקויים שהתגלו בעיני הדיירים, אך כן יהיו פספוסים של ליקויים מהותיים שלא נראו בעיני הדיירים וכך יהיה קושי לנציגי הוועד להתמודד עם הקבלן.

בדיקה לאחר שיפוץ

עבודות שיפוץ של הבית עשויות לכלול מגוון תחומים. לא תמיד השיפוץ כולל גם עבודות על התשתיות או החלפת לוח החשמל. יש מקרים אשר בהם מדובר בסך הכול בשינוי של הקירות בבית.

בדיקת נכס

אתם נמצאים לפני הצעד הגורלי של החיים שלכם. קניית בית. נכס פרטי משלכם. הרבה סידורים ופרוצדורות כרוכים במהלך הזה. אך חשוב שלא לדלג על משימה חשובה אחת. בדק בית.

מבנים מסחריים

נניח ואתם מעוניינים לרכוש מבנה מסחרי, כגון מבנה משרדים, חנויות וכו. איך תדעו אם הנכס עומד בתקנים ואם קיימים ליקויים? תפנו אלינו לחברת "זה בדק" ואנו נפיק לכם דוח מסודר ומפורט עם תמונות והסבר.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן