השירותים שלנו

בדיקת נכס יד שניה

קניית דירה מיד שנייה יש בה סיכון גדול. שלא כמו רכישת דירה מקבלן שאמור לתת אחריות על ליקויים שעשויים להתגלות בהמשך, הרי שבדירה מיד שנייה, אין אחריות מהסוג הזה. עשויים להימצא בדירה ליקויים שנוצרו כתוצאה משימוש רגיל וסביר בדירה אך כאלה שאתם לא אמורים לחיות איתם בשלום. כמו לדוגמא בעיות איטום, בעיות של נזילות, בעיות חשמל וכן הלאה.
מסיבה זו חשוב כל כך לפנות אל אנשי מקצוע מתחום בדק בית על מנת שאלו יבצעו את כל הבדיקות הנדרשות בנכס ויאתרו כל תקלה או ליקוי.

בדיקת נכס מיד שניה עשויה לחסוך לכם הרבה כסף
אז נכון שכאשר אתם נמצאים בצומת הזו של קניית דירה גם אם היא מיד שנייה, אתם מוצאים את עצמכם טובעים בים של הוצאות. השיפוצים אם ישנם, ההובלה, השלמת הרהיטים, עבודות צבע וכל מה שכרוך במעבר דירה עולה הרבה מאוד כסף. ההוצאה על בדק בית עשויה להכביד עוד יותר על כל המאזן. אך חשוב לדעת כי כאן מדובר בהוצאה שלא כדאי לוותר עליה. לא פעם מתברר כי ישנם ליקויים שונים בדירה שעלות התיקונים שלהם עשוי לטפס לאלפי ועשרות אלפי שקלים. הבדיקה של אנשי בדק בית מאפשרת לאתר את הליקויים הללו בזמן וכך מוכרי הנכס יטפלו בהם בעצמם.
לחילופין, איתור הליקויים לפני חתימת חוזה, עשוי להוזיל במידה משמעותית את מחירו של הנכס.

מה מצב הנכס?
בבתים ישנים ולאו דווקא עתיקים, אך כאלה שכבר חיו בהם, עשויים להתגלות ליקויים שונים כמו –
• צנרת ישנה שדולפת.
• בעיות בריצוף.
• בעיות באיטום הגג וחדירה של מי גשמים.
• אריחי קרמיקה שנושרים במטבח או בחדר האמבטיה
• ועוד.

כל התחום הזה של ליקויי בנייה בדירות יד שנייה והחשיבות של בדיקה יסודית של אנשי מקצוע עדיין לא נמצא ממש במודעות הציבורית ורבים הם האנשים שקונים בעיניים עצומות נכסים עם ליקויים שונים. הם כלל לא מעלים בדעתם מה קורה בנכס כי על פניו הכול נראה תקין. רק כאשר הם מתחילים לחיות בבית הם מגלים את כל התקלות הללו. בשלב הזה אין להם כבר אל מי לפנות ועל מי להתלונן כי המוכר כבר לא חייב להם דבר.
ההמלצה שלנו. אל תקנו בלי לפנות אל המומחים של ‘זה בדק’ לצורך בדק בית יסודי ומקצועי!

השירותים שלנו

שירותים נוספים

בדיקת נכס חדש מקבלן

אנשים רבים רוכשים נכס חדש מקבלן אך בפועל אינם יודעים כיצד הנכס יראה והאם הוא יעמוד בכל הסטנדרים והתקנים כפי שנרשמו במפרט הטכני בעת רכישת הנכס.

בדיקת נכס יד שניה

במהלך הבדיקה המומחה יבדוק את מלוא הנכס ויבנה דוח מפורט בהתאם למצב הנכס הנבדק ,והלקוח יקבל הסבר לגבי מצב ותקינות הדירה. הדוח יכלול תמונות מחירים ופתרון לתיקון הליקויים.

איתור רטיבות וליקויי בניה

בבדיקה יאתר המומחה את מקור הרטיבות/הנזילה ע"י מצלמת אינפרה מתקדמת עם ניסיון,מקצועיות וידע רב. המומחה יפיק דוח מפורט שיכלול תמונות ליקוי, פתרון ומחיר לתיקון הנזילה/ הרטיבות.

רכוש משותף

הקבלן ימסור את הבניין לנציגי וועד הבניין ע"י פרוטוקול של כל הליקויים שהתגלו בעיני הדיירים, אך כן יהיו פספוסים של ליקויים מהותיים שלא נראו בעיני הדיירים וכך יהיה קושי לנציגי הוועד להתמודד עם הקבלן.

בדיקה לאחר שיפוץ

עבודות שיפוץ של הבית עשויות לכלול מגוון תחומים. לא תמיד השיפוץ כולל גם עבודות על התשתיות או החלפת לוח החשמל. יש מקרים אשר בהם מדובר בסך הכול בשינוי של הקירות בבית.

בדיקת נכס

אתם נמצאים לפני הצעד הגורלי של החיים שלכם. קניית בית. נכס פרטי משלכם. הרבה סידורים ופרוצדורות כרוכים במהלך הזה. אך חשוב שלא לדלג על משימה חשובה אחת. בדק בית.

מבנים מסחריים

נניח ואתם מעוניינים לרכוש מבנה מסחרי, כגון מבנה משרדים, חנויות וכו. איך תדעו אם הנכס עומד בתקנים ואם קיימים ליקויים? תפנו אלינו לחברת "זה בדק" ואנו נפיק לכם דוח מסודר ומפורט עם תמונות והסבר.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן