השירותים שלנו

בדיקת נכס

יהיה זה מאוד אופטימי מצדכם לקנות בית בלי בדיקה, אך האופטימיות הזו עשויה להתברר כנאיביות.
אתם נמצאים לפני הצעד הגורלי של החיים שלכם. קניית בית. נכס פרטי משלכם. הרבה סידורים ופרוצדורות כרוכים במהלך הזה. אך חשוב שלא לדלג על משימה חשובה אחת. בדק בית.
כדי שלא תמצאו את עצמכם מול שוקת שוברה ונכס מאכזב, עשו טובה לעצמכם ופנו אל מומחה לבדק בית ובצעו את בדיקת הנכס. כך תדעו שאתם נכנסים לבית שלכם כשהוא מושלם וכל ליקוי שיתגלה אולי במהלך הבדיקה יטופל על ידי קבלן.

למה צריך בכלל לערוך בדק בית?
בעת קניה של מכונית או כל דבר אחר אנחנו בודקים קודם כל שהכול תקין ומושלם. רק בקניית דירה הזהירות שלנו משום מה פוחתת.
רבים הם האנשים שלא באמת מבינים למה בתוך ים ההוצאות הם חייבים להעמיס על עצמם הוצאה נוספת לצורך ביצוע בדק בית. מבחינתם הבית נראה מושלם והם לא מאמינים שקיים ליקוי כלשהו בבית.
קנייה של בית, היא לא רק בסדר גודל עצום יותר מכל קנייה אחרת, אלא שהבית גם יכול להיות עמוס בליקויים שונים בלי שיהיה לנו מושג על כך. רק אחרי שנגור בדירה שבוע שבועיים נגלה לפתע שהשיפועים במקלחת או אל פתחי הניקוז אינם תקינים או שצבע הבלטות אינו אחיד. לעיתים תתגלינה בעיות עם הדלתות, שריטות על הרצפות, בעיות איטום ועוד.
לאחר שכבר מתגוררים בדירה והנכס הועבר ללקוח באופן פורמלי, אין כבר יותר מידי מה לעשות.
זו הסיבה שחשוב כל כך לפנות אל איש מקצוע מתחום בדק בית על מנת שהוא יבדוק את המבנה כולו ויצביע על החיקויים.
הוא יעביר את דוח לידי הקבלן שיצטרך לטפל בכל אלו.

ליקויי בנייה – למה זה קורה?
חשוב לדעת שליקויי בנייה בבית חדש לא נגרמים בגלל כוונות רעות להונאה של הלקוח. זה בהחלט קשור להיעדר פיקוח באתרי הבנייה כאשר מנהלי הבנייה לא שולטים בכל רגע נתון על כל הנעשה במקום.
עריכת בדק בית מקצועית מוכיחה לקבלן כי כוונותיו של הדייר הן רציניות וכל ליקוי חייב לבוא על תיקונו. זאת משום שהדו”ח של בדק הבית עשוי להגיע לבית משפט.
המומחים של ‘זה בדק’ לרשותכם! כך תוודאו שהנכס שקניתם הינו תקין לחלוטין.

השירותים שלנו

שירותים נוספים

בדיקת נכס חדש מקבלן

אנשים רבים רוכשים נכס חדש מקבלן אך בפועל אינם יודעים כיצד הנכס יראה והאם הוא יעמוד בכל הסטנדרים והתקנים כפי שנרשמו במפרט הטכני בעת רכישת הנכס.

בדיקת נכס יד שניה

במהלך הבדיקה המומחה יבדוק את מלוא הנכס ויבנה דוח מפורט בהתאם למצב הנכס הנבדק ,והלקוח יקבל הסבר לגבי מצב ותקינות הדירה. הדוח יכלול תמונות מחירים ופתרון לתיקון הליקויים.

איתור רטיבות וליקויי בניה

בבדיקה יאתר המומחה את מקור הרטיבות/הנזילה ע"י מצלמת אינפרה מתקדמת עם ניסיון,מקצועיות וידע רב. המומחה יפיק דוח מפורט שיכלול תמונות ליקוי, פתרון ומחיר לתיקון הנזילה/ הרטיבות.

רכוש משותף

הקבלן ימסור את הבניין לנציגי וועד הבניין ע"י פרוטוקול של כל הליקויים שהתגלו בעיני הדיירים, אך כן יהיו פספוסים של ליקויים מהותיים שלא נראו בעיני הדיירים וכך יהיה קושי לנציגי הוועד להתמודד עם הקבלן.

בדיקה לאחר שיפוץ

עבודות שיפוץ של הבית עשויות לכלול מגוון תחומים. לא תמיד השיפוץ כולל גם עבודות על התשתיות או החלפת לוח החשמל. יש מקרים אשר בהם מדובר בסך הכול בשינוי של הקירות בבית.

בדיקת נכס

אתם נמצאים לפני הצעד הגורלי של החיים שלכם. קניית בית. נכס פרטי משלכם. הרבה סידורים ופרוצדורות כרוכים במהלך הזה. אך חשוב שלא לדלג על משימה חשובה אחת. בדק בית.

מבנים מסחריים

נניח ואתם מעוניינים לרכוש מבנה מסחרי, כגון מבנה משרדים, חנויות וכו. איך תדעו אם הנכס עומד בתקנים ואם קיימים ליקויים? תפנו אלינו לחברת "זה בדק" ואנו נפיק לכם דוח מסודר ומפורט עם תמונות והסבר.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן