השירותים שלנו

מבנים מסחרים

כיום כבר כולם יודעים שבדיקת מבנים לפני הכניסה והשימוש בהם היא הכרחית. היות ופעולות הבנייה הן כל כך מורכבות ומעורבים בהם גורמים ורשויות שונות, כאשר קונה הנכס לא באמת יכול לשלוט על התהליכים הללו בזמן אמת, הרי שבדיקה מקצועית של איש בדק בית עשוי לחסוך לבעל הנכס הרבה כסף בהמשך.
כאשר מדובר במבנה מסחרי הדבר חשוב עוד יותר בגלל אופי המבנה והייעוד שלו.
לא פעם קורה כשבעל הנכס מתריע על בעיות שונות שהוא מבחין במהלך הבנייה, הוא לא זוכה לתשובות מניחות את הדעת והקבלן על פי רוב משיב לו שבמהלך הבנייה הדברים ייפתרו. הבעיה היא שזה לא תמיד כך וליקויים רבים שקיימים במבנה נשארים שם ולא תמיד הם גלויים לעין.
רק לאחר שמתחילים להשתמש בנכס, או אז מתחילים לגלות את הבעיות. בשלב הזה זה כבר לא תמיד יהיה פתיר.

מה בודקים במבנים המסחריים?
מומחה של בדק בית שבא לבדוק מבנה מסחרי, עובר על כל חלקי המבנה ומאתר את כל הליקויים אם הם קיימים במקום.
זה כולל בדיקה של חזית המבנה, בדיקת לובי הכניסה, בדיקת חדר המדרגות, בדיקת הגג, בדיקת הפיתוח הסביבתי, בדיקת החניון, בדיקת החדרים המשותפים וכן הלאה.
כל אלו חייבים בדיקה מקיפה בדיוק כמו המשרד עצמו שחייב גם כן לעבור בדיקה מקיפה לפני שבעלי הנכס יקבלו באופן רשמי את החזקה על הנכס.
למעשה הבדיקה של איכות העבודה תוכיח מה יהיה ערך הנכס גם בעוד 10 שנים והאם בשל איכות עבודה ירודה, ערכו של הנכס ירד.

הסיבות לחשיבות בדיקת מבנים מסחריים
ישנן כמה וכמה סיבות שבגללן לגמרי לא מומלץ לוותר על בדיקת מומחים.
1. מבנה שלא נבנה על פי הנדרש עלול להוות מפגע בטיחותי חמור. זה יכול להיות מעקה מדרגות שבנוי בגובה נמוך מידי או במרווחים גדולים מידי וזה גם יכול להיות ליקויי בטיחות חמורים יותר במבנה עצמו בגלל חומרי בנייה לא מתאימים.
2. לא פעם מתברר שהבנייה נעשתה בחומרים ללא תו קן. ריצוף לא איכותי, פרופילי אלומיניום של חברה לא ידועה, איכות ירודה של הדלתות וכו’.
3. לעיתים העבודה נעשית ברשלנות. כמו איטום לקוי, עבודות טיח לא מאוזנות וכן הלאה.
‘זה בדק’ – זו הכתובת שלכם! כך תוודאו שהנכס מושלם!

השירותים שלנו

שירותים נוספים

בדיקת נכס חדש מקבלן

אנשים רבים רוכשים נכס חדש מקבלן אך בפועל אינם יודעים כיצד הנכס יראה והאם הוא יעמוד בכל הסטנדרים והתקנים כפי שנרשמו במפרט הטכני בעת רכישת הנכס.

בדיקת נכס יד שניה

במהלך הבדיקה המומחה יבדוק את מלוא הנכס ויבנה דוח מפורט בהתאם למצב הנכס הנבדק ,והלקוח יקבל הסבר לגבי מצב ותקינות הדירה. הדוח יכלול תמונות מחירים ופתרון לתיקון הליקויים.

איתור רטיבות וליקויי בניה

בבדיקה יאתר המומחה את מקור הרטיבות/הנזילה ע"י מצלמת אינפרה מתקדמת עם ניסיון,מקצועיות וידע רב. המומחה יפיק דוח מפורט שיכלול תמונות ליקוי, פתרון ומחיר לתיקון הנזילה/ הרטיבות.

רכוש משותף

הקבלן ימסור את הבניין לנציגי וועד הבניין ע"י פרוטוקול של כל הליקויים שהתגלו בעיני הדיירים, אך כן יהיו פספוסים של ליקויים מהותיים שלא נראו בעיני הדיירים וכך יהיה קושי לנציגי הוועד להתמודד עם הקבלן.

בדיקה לאחר שיפוץ

עבודות שיפוץ של הבית עשויות לכלול מגוון תחומים. לא תמיד השיפוץ כולל גם עבודות על התשתיות או החלפת לוח החשמל. יש מקרים אשר בהם מדובר בסך הכול בשינוי של הקירות בבית.

בדיקת נכס

אתם נמצאים לפני הצעד הגורלי של החיים שלכם. קניית בית. נכס פרטי משלכם. הרבה סידורים ופרוצדורות כרוכים במהלך הזה. אך חשוב שלא לדלג על משימה חשובה אחת. בדק בית.

מבנים מסחריים

נניח ואתם מעוניינים לרכוש מבנה מסחרי, כגון מבנה משרדים, חנויות וכו. איך תדעו אם הנכס עומד בתקנים ואם קיימים ליקויים? תפנו אלינו לחברת "זה בדק" ואנו נפיק לכם דוח מסודר ומפורט עם תמונות והסבר.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן