לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים

הילה חידנה

זכי היה מאד מקצועי וסבלני. הסביר כל פרט ופרט. ממליצה מאד!

יפית הדר

חשוב מאוד להזמין בדק לדירה. זיהוי ליקויים שלא תמיד נראים לעין וליקויים שלא תמיד מודעים לקיומם. הדוח מפורט ומקל מאוד בהתנהלות מול חברת הבניה או המוכר. מחיר סביר שווה בהחלט! הזמנתי לדירה שרכשתי, מרוצה מאוד! ממליצה בחום על ״זה בדק״.

מירב אבן דדוש

שרות נהדר ומקצועי!!! מומלץ!!!

אילנה זגורי

מספר אחד!!! אלוףףף מקצועי ביותר. ממולץ בחום!!

אירה גראואר‏

שירות מצוין , מקצועי! ממליצה

רונית אליהו אלפון

זכי היקר, תודה על שירות מקצועי , יסודי עם המון סבלנות לכל ההצקות שלי … ללא ספק הארת את עיננו. אין עלייך!

ליזה אבדיב

זכי ביצע בדיקה בדירה אותה רכשו ההורים, דירה שעל פניו נראתה לנו תקינה לחלוטין. בזכות הבדיקה הקפדנית של זכי נמצאו לא מעט ליקויים אשר לא היינו עולים עליהם ועלולים לגרום בעיות עתידיות. ממליצה בחום, מקצוען אמיתי בתחומו!

מרינה דבוב

ממליצה בחום על זכי!!! יש על מי לסמוך!!! שרות אכפתי ומקצועי!!!

הילה אשואל

רציתי להודות לחברת זה בדק בע"מ ולזכי במיוחד, על שירות אדיב, אמין ומקצועי. כשביצע עבורנו בדק בית לא פסח על אף נקודה, היה סובלני ומסביר. כייף שיש אנשים שאפשר לסמוך עליהם!!!

נועם ארצי

ממליץ בחום על זכי, מאוד אמין, מקצועי ושירותי.

דיאנה אבדיב

מקצועיים ואחראיים מאוד מומלצים במיוחד רוצה להמליץ על זכי גמליאל אלוף בתחום!

אילנה חיים

חוויה מעולה ברמה מקצועית ויסודית! מדובר באיש מקצוע וחברה ברמה גבוהה מהמעלה הראשונה, המעניקים למזמין/ה/ים תחושה של שקט נפשי וראש שקט, שהעבודה והשירות המוזמנים יעשו על הצד הטוב ביותר באופן המהיר, היעיל והמקצועי ביותר, תוך מתן השירות הנ״ל במהירות ובאופן אישי ויחס חם ושירותי! אני ממליצה בחום, לכל אדם המעוניין ו/או המתלבט לגבי הזמנת שירותי בודק, לשכור את שירותי החברה ושירותיו של זכי הבודק, שהינו אדם יסודי, עם עין מקצועית ואדם שירותי וחביב! גם מי שסבור שיוכל להסתדר בעצמו, עשוי לגלות מקריאת הדו״ח ומאיתור הפגמים והליקויים בעת הבדיקה בשטח ע״י הבודק, כי לעולם לא היה חושב או מאתר על נזקים ו/או ליקויים אותם מאתר בודק מקצועי ככלל, ובפרט זכי הבודק! לעיתים, עלות סבירה עשוייה לחסוך אלפי שקלים ואף יותר! 1

Client Photo
מתן כהן

פניתי לזכי מחברת "זה בדק" לאחר אינספור המלצות על מקצועיותו. במהלך הבדיקה זכי היה סבלני מאוד והסביר על התהליך, הראה והסביר את כל הליקויים, בדק את ההתאמה בין תוכנית המכר למה שראה בפועל בדירה ושם לב לליקויים שאדם לא מקצועי לא היה שם לב אליהם. לאחר כיומיים קיבלתי דו"ח מסודר הכולל- תיאור הליקויים תמונות הליקויים, אופן התיקון, עלויות תיקון, מהו התקן המתייחס לליקוי. ממליץ בחום על חברת "זה בדק בע"מ"- חד משמעי הוצאה קטנה שמתגמדת בהתחשב בעלות הדירה וכסף שאחסוך בעתיד בהוצאות על תיקון הליקויים.

Client Photo
Ziv Goshen

זכי ביצע בדיקה מקיפה ויסודית לבניין. עלה על הרבה מאוד פגמים וליקויים של הקבלן כתב דו"ח מפורט מאוד כולל תמחורים. בסבירות גבוהה נבקש שיבצע בדיקה חוזרת לאחר תיקון הליקויים על ידי הקבלן

Client Photo
Hilla Sharon

זקי בחור מקצועי ואדיב, הגיע בזמן, ענה בחיוך לכל שאלה, לא פספס אף נקודה עשה עבודה מקיפה ויסודית!!!

Client Photo
משה אסולין

זכי בחור מאוד מקצועי בעבודתו, מאוד יסודי ויחד עם זאת מאוד סבלני ואכפתי כלפי הלקוח מה שלדעתי חשוב יותר מכסף, בנאדם שלא מחפף בעבודתו רק כדי לרצות את הלקוח שלו אלה מאוד יסודי ומקצועי ואני אומר זאת לאחר שעשה אצלי בדק. ממליץ באהבה רבה!

Client Photo
haim anava

זכי הגיע לבדק בית אצלנו היה אדיב ,סבלני , מקצועי ,הסביר על כל דבר שמצא ,עמד בדרישות הקבלן והתנהג כאילו הבית שלו בהתנהלות מול נציג הקבלן. מומלץ בחום !

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן