השירותים שלנו

איתור מקור רטיבות

על איתור מקור רטיבות בצנרת הבית ובמרפסת

איתור מקור רטיבות במהירות הינה חשובה במיוחד, מכיוון שהרטיבות יכולה לגרום לנזק משמעותי לריצוף הבית ולקירות בתוך זמן קצר. איתור מקור רטיבות נדרש במקרים רבים, עבור בנייניי מגורים ישנים בהם הצנרת כבר מיושנת ובלוייה. האיתור חשוב על מנת לזהות בזמן את קוויי הצנרת הבעייתיים ולטפל בהם. גם עבודות איטום שנעשו באופן לא מקצועי, יכולות לגרום לחדירה של מי גשמים או צרת דולפת דרך הגג או המרפסות.

איתור רטיבות בקיר פנימי מול קיר חיצוני

איתור ליקויי רטיבות בקיר החיצוני זו משימה מורכבת לעומת הקיר הפנימי בגלל השטח הגדול שהרטיבות תופסת לאורך המבנה החיצוני. במהלך איתור ליקויי רטיבות בקיר חיצוני יש לבדוק שטחים נרחבים ולמצוא את השברים והסדקים דרכיהם המים חודרים לקירות החיצוניים של המבנה. שכירת גורם מקצועי ומנוסה עבור איתור רטיבות בקיר חיצוני יכולה להביא לאיתור יעיל ותכנון פתרונות מתאימים להפסקת הרטיבות ומניעת העובש הנלווה לכך. כיום ישנם בשוק מצלמות תרמיות יעילות  במיוחד עבור, איתור רטיבות בקירות במידה והן מופעלות בידיהם של אנשי מקצוע מנוסים.

נזקים של חלודה וסחף ביסודות

סיבה נוספת לחשיבותו של איתור רטיבות בקיר חיצוני היא ההגנה על יסודות המבנה. נזילות לאורך זמן בקירות המבנה וסביבתו, יכולה להוביל להצטברות כמויות גדולות של מים מתחת למבנה ולפגוע ביסודותיו. התעלמות מרטיבות יכולה בסופו של דבר לעלות ביוקר כאשר הרטיבות יכולה לגרום לחלודה בצנרת המבנה ולסחף של האדמה סביב היסודות. איתור מקור הרטיבות במהירות הינה חשובה מכיוון שהרטיבות יכולה לגרום לנזק משמעותי לריצוף הבית ולקירות בתוך זמן קצר. איתור מקור רטיבות נדרש במקרים רבים בבנייניי מגורים ישנים בהם הצנרת בלוייה.

איתור רטיבות בקיר חיצוני עם חברה המתמחה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי איתור מקור רטיבות, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת זה בדק. לחברה ניסיון וידע מקצועי נרחב בביצוע ביקורות על ליקויי בניה למגוון סוגים של נכסים בפריסה ארצית. חברת זה בדק מספקת ייעוץ משפטי משלים בעת הצורך. בין שרותי החברה ניתן למצוא, בדיקות עבור, שמאי מקרקעין, בדיקת נכס חדש או יד שנייה לפני רכישתו, בדיקות התאמה לתוכניות, בדיקות ריצוף, איתור רטיבות במבנים משותפים ועוד.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן