השירותים שלנו

איתור רטיבות בקיר חיצוני

מה חשוב לדעת לגבי איתור רטיבות בקיר חיצוני

איתור רטיבות בקיר חיצוני זו משימה מורכבת לעומת קיר פנימי, בגלל השטח הגדול שהרטיבות תופסת לאורך המבנה החיצוני. במהלך איתור רטיבות בקיר חיצוני, יש לבדוק שטחים נרחבים ולמצוא את השברים והסדקים, דרכיהם המים חודרים לקירות החיצוניים של המבנה. שכירת גורם מקצועי ומנוסה עבור איתור רטיבות בקיר חיצוני, יכולה להביא לאיתור יעיל ולתכנון פתרונות מתאימים להפסקת הרטיבות ומניעת העובש הנלווה לכך.

מצלמות תרמיות לאיתור נזילות

במהלך איתור רטיבות בקירות ניתן למצוא רטיבות ממגוון של מקורות כגן צינור מים נוזל של בעל המבנה או מי משכניו, כמו גם ממי גשמים במהלך עונת החורף או אך לאחריה. מי גשמים יכולים להצטבר בחללים במבנה או להיספג בקירות ולגורם לרטיבות במשך זמן רב לאחר מכן. כיום ישנם בשוק מצלמות תרמיות יעילות  במיוחד עבור, איתור רטיבות בקירות במידה והן מופעלות בידיהם של אנשי מקצוע מנוסים.

הגנה על יסודות המבנה

סיבה נוספת לחשיבות של איתור רטיבות ברצפה ובקירות, היא הגנה על יסודות המבנה. נזילות לאורך זמן בקירות המבנה וסביבתו, יכולה להוביל להצטברות כמויות גדולות של מים מתחת למבנה ולפגוע ביסודותיו. התעלמות מרטיבות יכולה בסופו של דבר לעלות ביוקר, כאשר הרטיבות יכולה לגרום לחלודה בצנרת המבנה ולסחף של האדמה סביב היסודות. איתור מקור הרטיבות במהירות, הינה חשובה מכיוון שהרטיבות יכולה לגרום לנזק משמעותי לריצוף הבית ולקירות בתוך זמן קצר. איתור מקור הרטיבות נדרש במקרים רבים כמו, בבנייניי מגורים ישנים בהם הצנרת בלוייה. האיתור חשוב על מנת לזהות את קוויי הצנרת הבעייתיים ולטפל בהם. גם עבודות איטום שנעשו באופן לא מקצועי יכולות לגרום לחדירה של מי גשמים או צנרת דולפת ,דרך הגג או המרפסות.

איתור רטיבות בקיר חיצוני עם חברה המתמחה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי איתור רטיבות בקיר חיצוני, כדאי לכם להתייעץ עם הצוות המקצועי של חברת זה בדק. לחברה ניסיון וידע מקצועי נרחב בביצוע ביקורות על ליקויי בניה למגוון סוגים של נכסים בפריסה ארצית. חברת זה בדק מספקת גם ייעוץ משפטי משלים בעת הצורך. בין שרותי החברה ניתן למצוא, בדיקות עבור, שמאי מקרקעין, בדיקת נכס חדש או יד שנייה לפני רכישתו, בדיקות התאמה לתוכניות, בדיקות ריצוף, איתור רטיבות במבנים משותפים ועוד.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן