השירותים שלנו

בדיקת איטום מבנים

איך נעשה בדיקת איטום מבנים

אחת הבעיות הכי נפוצות הקשורות בתחזוקה של נדל”ן היא בעיית רטיבות ונזילות בנכסים שלנו, או בנכסים בהם אנו מתגוררים. בעלי בית ושוכרים רבים נכנסים על כך לעימותים, כאשר את כל הבעיה היה ניתן לפתור או לזהות טרם חתימת החוזה והתשלום. לקויי בניה איטום נוכל לזהות מראש באמצעות בדיקת איטום מבנים, במסגרת בדק בית ראשוני טרם המעבר אל הדירה ובכך ניתן היה לחסוך לעצמנו הרבה עוגמת נפש.

מהו איטום מבנים

איטום מבנים אשר נעשה באופן תקין ובטיחותי מונע נזילות מכלל הצנרות שמוחבאות בתוך תשתיות הבניין והדירה. בנוסף, לא תיגרם רטיבות מסוכנת שעלולה לפרק את הקירות ובכך למוטט את המבנה בלי שום אזהרה. ליקויי בניה איטום לרוב מתרחשים כאשר הקבלן הוא לא מורשה, או חותך פינות בעת הבניה, אבל בעזרת בדיקת איטום מבנים בכל שלב נוכל לעלות על הבעיה.

מי מבצע בדיקת איטום מבנים

לרוב בדיקת איטום מבנים יכולה לבצע חברה אמונה ומורשת לביצוע בדק בית, לא רק של רטיבות אלא גם של חשמל, תשתיות בנייה ועוד. חברה זו תשלח מהנדס מורשה שיבצע את כלל הבדיקות ובכך נוכל להעריך את שווי הבית, למנוע תאונות ולתקן בהתאם את הנזק טרם כניסת דיירים חדשים. מצד הדייר הפוטנציאלי, הוא יוכל לדעת אם חלילה נתנו לו מחיר יקר מדיי, או שיש בעיה כלשהי שאפילו בעל הבית לא יודע עליה ובכך היה יכול להאשים את הדייר בה.

איפה נמצא חברת לבדיקת מבנים

החברה האידאלית לביצוע בדק בית ייסודי ומקיף, ללא שום פשרות, היא זה בדק בע”מ. חברה זו עוסקת מזה שנים רבות לא רק בבדק בית עבור לקוחות פרטיים, אלא גם בזיהוי מבנים מסוכנים לאכלוס. לכן, היא עושה שימוש במיטב הטכנולוגיה הקיימת בתחום ולא מסתייעת רק בעובדות הנראות לעין.

לסיכום

היות ורטיבות ונזילות יכולות להיות הרות אסון אם לא מטפלים או שמים לב אליהן, חשוב מאד להסיר כל ספק מליבנו ולבצע בדיקת איטום מבנים במסגרת בדק בית, טרם כל מעבר דירה. הדבר יעזור לנו למנוע תאונות וגם לוודא שהמחיר שקיבלנו על הדירה הוא הוגן וכי לא ניכנס אחר כך עם בעל הבית לוויכוחים ועימותים מיותרים.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן