השירותים שלנו

בדיקת בניין

מחפשים חברה מקצועית לבדיקת בניין? יש לנו פתרון בשבילכם!

אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מספקים לכם שירות אמין ומקצועי לבדיקות בניינים באמצעות הציוד והמכשור המתקדם ביותר הקיים היום. הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע לבדק בית מהשורה הראשונה המספקים שירות למאות לקוחות בכל רחבי הארץ לבדיקות בדק בית מקצועיות למנהלי ועדי בתים, בעלי חברות לניהול מבנים ואנשים פרטיים.

איך מתבצעת הבדיקה לבדק בית לבניין?

הבדיקה של צוות חברת זה בדק בע”מ לבדק בית בבניין משותף, מתבצעת בתהליך מסודר ומובנה מראש הכולל בדיקות תשתית לצנרת, בדיקות איטום לקירות, מרצפות ותקרה, בדיקה של נזילות ורטיבות עם מצלמה תרמית ובדיקות יציבות למבנה הבית שלכם. בדק בית בבניין משותף הוא קריטי היום בעיקר לבניינים ישנים אשר התחזוקה שלהם דורשת גם בדיקות מבנה תקופתיות.

מה היתרונות של בדיקת הבניין עם הנדסאי מוסמך?

לכל בדיקה של ביקורת מבנים לבניין ישנם יתרונות רבים. בבדיקה זו ניתן לגלות ליקויים חמורים אשר טיפול מקדים שלהם יכולים לחסוך לכם אלפי שקלים ואף יותר בטווח הארוך. בנוסף, בדיקת הנדסאי בניין יכולה לתת לכם שקט וביטחון שהבניין שאתם גרים בו הוא בטיחותי למגורים ואינו מהווה סיכון לכם ולבני המשפחה הגרים איתכם בבניין. כחלק מהשירותים המקצועיים שלנו, אנחנו מציעים לכם בדיקת הנדסאי בניין מדוייקת ומעמיקה המספקת לכם מידע על כל הליקויים המופיעים בנכס שלכם.

חשיבות של בדיקות מערכות הבניין

לכל בניין מגורים משותף יש מערכות משותפות המפעילות אותו באופן קבוע כמו מערכת לחץ מים, מערכת חשמל, מעלית ומערכת אינסטלציה וצנרת. בדיקת מערכות בניין יכולה לסייע לכם לתקן ליקויים באופן מהיר ויעיל ולמנוע תקלות חמורות במערכות הבניין השונות. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מספקים לכם בדיקת מערכות בניין במחיר הטוב ביותר עם צוות מומחים של החברה שלנו.

בדיקות איטום חיצוניות לבניין

אחת הבדיקות המתבצעות כחלק מבדיקת בדק בית לבניין היא בדיקת החיפויים החיצוניים לבניין. בדיקת חיפוי בניין היא חשובה לגילוי בעיות איטום בקירות הבניין. האיטום לקירות ולגג הבניין חייב להיות מושלם על מנת למנוע נזילות ומעבר של מים באופן קבוע בתוך קירות הבניין. בדיקת חיפוי בניין מסייעת למנוע חלחול של מים בתוך אבני הבניין ופגיעה בתשתיות הבסיסיות שלו.

חברת זה בדק בע”מ מציעה – בדיקת בניין מקצועית

לביצוע בדיקת בניין עם הצוות המקצועי שלנו בחברת זה בדק בע”מ, צרו איתנו קשר כבר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע כאן באתר.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן