השירותים שלנו

בדיקת בניינים

מי מורשה לבצע בדיקת בניינים וביקורת מבנים?

אם אתם בעלים של חברת ניהול מבנים או מנהלים ועד בית של בניין, כדאי שתכירו את שירותי ביקורת מבנים של חברת זה בדק בע”מ, הנחשבת לאחת החברות המובילות בישראל בתחום בדיקות לבנייני מגורים. הבדיקות של צוות החברה מתבצעות בצורה מקיפה ומעמיקה לאורך תשתית המבנה, החיבורים בין הקירות, בדיקות איטום של קירות חיצוניים וגילוי נזילות ורטיבות. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מתמחים בבדיקות בדק בית למבנים על פי כל התקנות הנדרשות ומספקים דו”ח מעמיק ומפורט של כל הליקויים אשר התגלו בתהליך הבדיקה.

למה מומלץ לבצע בדיקת בדק בית לבניין מגורים?

בדיקת בדק הבית לבניין היא חשובה לכל בניין ובעיקר לבניינים ישנים. באמצעות בדיקת מבנים בדק בית, ניתן לגלות ליקויים שעין בלתי מקצועית לא תגלה אותם ולבצע את התיקונים הנדרשים על מנת לשמור על תשתיות המבנה של הבניין. בניין הסובל לדוגמא מרטיבות, נזילות וסדקים חדשים באופן קבוע, יתכן ויתגלו בבדיקת מבנים בדק בית ליקויים חמורים אשר יכולים להעיד על יציבות הבניין לטווח הארוך.

מה בודקים בבדיקת בדק הבית לבניין משותף?

אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מבצעים מספר בדיקות כחלק מבדק מבנים כגון בדיקת תשתית האינסטלציה, בדיקת איטום קירות, בדיקות חיבורים בין חלקי המבנה, בדיקת רטיבות ונזילות, בדיקת בטיחות חוטי חשמל ובדיקת חדר הגז המרכזי. הצוות המקצועי שלנו מבצע בדק מבנים למאות לקוחות בכל שנה באיזורים נרחבים בארץ והוא מספק דו”ח מסודר לכל בדיקה אשר ניתן להשתמש בו לרשויות מקומיות, בתי משפט וכל גורם רשמי.

כמה עולה לבצע בדיקת בדק בית לבניין מגורים?

קיבלתם החלטה להזמין בדיקת בדק בית לבניין שלכם? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבוע ביקור של הצוות שלנו לבדיקת יציבות מבנה, בדיקת תשתיות ובדיקת נזילות ורטיבות ולקבל דו”ח סיכום של כל הבדיקות. אנחנו מציעים לכם את השירות הטוב ביותר לבדיקת יציבות מבנה ותשתיות המבנה ומספקים לכם אותו במחיר משתלם במיוחד בהתאם לגודל הבניין שלכם. הצוות שלנו בחברה הוא מומחה לבקרת מבנים ויכול לבצע עבורכם את הבדיקה במחיר ללא תחרות ובזמן מוגדר מראש. לתיאום ביקור לבקרת מבנים, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ליצור קשר איתנו דרך מספר הטלפון המופיע באתר.

בדיקת בניינים עם חברת זה בדק בע”מ

בדיקת בניינים עושים רק עם הטובים ביותר – חברת זה בדק בע”מ המביאה איתה ניסיון רב ושיטות מתקדמות לבדיקות מבנים. צרו קשר עכשיו לבדיקת בדק הבית הבאה שלכם.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן