השירותים שלנו

בדיקת דירה לפני קניה

זקוקים לבדיקת דירה לפני קניה? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

בדיקת מבנה של דירה לפני הקנייה היא אחת הבדיקות החשובות ביותר שיש לבצע והיא מספקת לכם נתונים רלוונטיים למצב תשתית ומבנה הדירה. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מספקים לכם שירות אמין ומקצועי לבדיקה של תשתית המבנה באמצעות ציוד מתקדם לביצוע בדיקות בדק בית ומכינים עבורכם דו”ח מפורט של כל הליקויים שמצאנו בבדיקה.

הבדיקה החשובה ביותר לפני שסוגרים עסקה

אם אתם נמצאים לקראת סגירת עסקה לרכישת דירה, כדאי שיהיה לכם את הדו”ח המפורט ביותר של ליקויים במבנה כמו הדו”ח שאנחנו נגיש לכם עם תום הבדיקה. הצוות שלנו בחברת זה בדק בע”מ מספק בדיקת דירה לפני רכישה עם כל הפירוט הנדרש להצגה בפני בעלי הנכס. הפירוט שאנחנו מספקים לכם לבדיקת דירה לפני רכישה הוא מסמך היכול לשמש אתכם בבית משפט במקרה הצורך והוא יכול לסייע לכם במשא ומתן מול בעל הנכס לפני שאתם סוגרים את העסקה.

האם כדאי לבצע בדק בית לדירה חדשה מקבלן?

נהוג לחשוב שליקויים במבנה אפשר למצוא רק בדירות בבניינים משותפים ישנים, אך למעשה ליקויי בנייה מופיעים גם בבדיקת דירה חדשה מקבלן ואנחנו רואים זאת בבדיקות שאנחנו מבצעים עבור הלקוחות שלנו בכל רחבי הארץ. בדיקת דירה חדשה מקבלן היא חובה לכל מי שרוצה להיות שקט ורגוע כאשר הוא נכנס לדירה החדשה שרכש והשקיע בה את מיטב כספו.

מה המחיר לבדיקות בדק בית לדירות חדשות?

בחיפוש אחר שירות לבדיקת דירה לפני קניה מחיר מותאם לצרכים שלכם תוכלו למצוא רק אצלנו בחברת זה בדק בע”מ. הניסיון של הצוות המקצועי שלנו מאפשר לבצע בדיקת דירה לפני קניה מחיר משתלם ללא פשרות באיכות הבדיקה. ההשקעה בבדיקת בדק בית שלנו היא האידיאלית ביותר והיא יכולה לחסוך לכם עשרות אלפי שקלים בתיקונים של ליקויים במבנה הנכס שאתם עומדים לרכוש.

בדיקת דירה לפני קניה עם חברת זה בדק

לקביעת מועד לבדיקת דירה לפני קניה עם הצוות המיומן והמנוסה שלנו בחברת זה בדק בע”מ, התקשרו אלינו עכשיו ושריינו את התאריך המועדף עליכם. אנחנו נגיע עד אליכם עם הציוד המתקדם ביותר לביצוע כל הבדיקות הרלוונטיות לתשתית ולמבנה הדירה.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן