השירותים שלנו

בדיקת יציבות מבנים

מבנים רבים בישראל הוקמו לפני עשורים רבים. למען האמת שכונות רבות בערים גדולות עדיין נראות בדיוק כפי שהן נראו בשנות ה60 של המאה הקודמת וכלל לא עברו שיפוץ, לא מבפנים ולא ביסודות. ישראלים רבים ותמימים רוכשים ומשכירים דירות ונכסים בבניינים שכאלו מבלי לדעת את הסכנות הכרוכות בכך. ישראל נמצאת בשל מיקומה הגאוגרפי בשבר טקטוני שצפוי על פי מחקרים רבים לבצע בשנים הקרובות תנודות שעשויות לגרום לרעידות אדמה עוצמתיות ברחבי הארץ. רעידה בעוצמה שכזו תגרום בקלות לקריסת מבנים ישנים שלא עברו חיזוק. לכן אם הבניין שבנו אתם גרים או מתכננים לגור עוד טרם עבר תחת פרויקט תמ”א 38 של המדינה (וגם אם כן) רצוי לבצע בדיקת יציבות מבנה ולגלות מה חוזקו ומה עתידו. בדיקת יציבות מבנים יכולה להציל חיים ועכשיו זה בדיוק הזמן לבצע אותה.

בדיקת יציבות מבנים – פעולה פשוטה שמצילה חיים

בדיקת יציבות מבנה היא תהליך פשוט מאוד מבחינת הלקוח. כל שעליו לעשות הוא לפנות אלינו בחברת זב בדק ואנחנו נשלח את צוות המומחים שלנו אל הבניין לביצוע בדיקות מקיפות בעזרת מכשור מתקדם. הצוות שלנו בודק את קירות המבנה, חדר המדרגות, קורות הפלדה ושלד המבנה ותוך שעות בודדות ייתן ללקוח דו”ח מסכם של כל הליקויים שנמצאו, המכיל את מסקנות הצוות המקצועי בהסתמך על החישובים שהתבצעו ויראה תמונת מצב של המבנה כיום ובעתיד וכן תחת רעידות מסוכנות. לאחר קבלת הדו”ח יוכל הלקוח להחליט בעצמו את צעדיו העתידיים ואם ברצונו לבצע חיזוקי מבנה. גם כאן זה בדק תשמח לעזור ולייעץ לקראת הפעולה העתידית וכן במקרה הצורך לסייע במתן ייעוץ משפטי וייצוגי.

 

זה בדק – כאן בשביל הלקוח

חברת זה בדק פועלת מזה שני עשורים ודוגלת במתן שירות מקצועי ואמין ללקוחות מכל רחבי הארץ. השירותים אותם אנו מציעים ביניהם בדיקת יציבות מבנים, בדיקת חשמלאי וליקויי בניין, לא רק שהם חוסכים ממכם המון כסף וכאבי ראש אלא גם עשויים להציל חיים! אסור לזלזל בחוזק של מבנה ובתשתית שלו, מדובר על סכנות שלא נראות לעין אבל ניתן לגלות אותן בעזרת אמצעיים טכנולוגיים לפני שיהיה מאוחר מדי. גם אצלכם בבניין אתם מרגישים שמשהו אינו קשורה, אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר עוד היום ונבוא בהקדם. זה בדק, כאן בשבילם.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן