השירותים שלנו

בדק בית אינסטלציה

בדק בית אינסטלציה היא חלק חשוב בתהליך רכישת הבית. ישנם היבטים רבים ושונים של מערכת אינסטלציה שיש לבדוק ולהעריך לפני רכישת נכס. בדק בית אינסטלציה יבדוק את הבית על כל היבטיו וסביבתו ויחפש ליקויים מסוגים שונים כמו ליקויי בנייה ורטיבות, בדק בית ונזילות וליקויי בניה באינסטלציה. אם אתם מתכננים לבנות בית בקרוב אז יש צורך בבדק בית אינסטלציה כי למרבה הצער, חלק מהבונים מעגלים פינות, חוסכים בחומרים ובונים בתים עם ליקויי בנייה בצנרת. זה קורה לעתים קרובות כאשר יש לחות ובידוד גרוע ולכן, בעת עריכת חוזה המכר שלכם הקפידו לשאול את הקבלן האם היו בעיות אינסטלציה במהלך תהליך הבנייה.

איך תזהו ליקויי בניה באינסטלציה?

ליקויי בנייה הם בעיות פיזיות במבנה כמו סדקים, חורים או חומרים רופפים. לחות היא אוויר ממוזג שנכנס לאזור לא מחומם בבניין ומתעבה על משטחים קרים. מים עלולים לגרום לקורוזיה בצינורות מתכת, משטחי עץ וקירות גבס. רוכשי דירה צריכים תמיד לבצע בדק בית אינסטלציה לפני קניית הנכס. זו תהיה בדיקה קלה לביצוע על ידי חיפוש אחר סימני דליפה או ליקויי בנייה ורטיבות, כמו גם כל ליקויי בנייה אחרים שעלולים להיגרם כתוצאה מהתקנה או תחזוקה לקויה של אינסטלציה שגרמה לליקויי בנייה ורטיבות. מומלץ מאוד לבצע בדיקות אלו לפני שאתם קונים בית וזאת לאור העובדה שזה עלול להיות יקר לבצע את התיקונים הללו לאחר רכישת הבית. אם תוכלו לבצע בדק בית אינסטלציה מבעוד מועד אז יהיה לכם קל יותר לקבל החלטה מושכלת האם כדאי לרכוש את הבית.

מדוע בדק בית אינסטלציה צריך להתבצע על ידי אינסטלטור מוסמך?

בדק בית ונזילות היא משימה לא פשוטה שניתן להשלים תוך מספר שעות או על ידי אנשים שאינם מוסמכים. הסיבה לכך היא שהנכס חייב להיבדק מלמעלה עד למטה על ידי אנשי מקצוע בתחום האינסטלציה. מומחים אלה יכולים לזהות את כל הבעיות ווהתקלות ולתקן כל בעיה שצצה בצנרת ובמשאבות המים. אנשי המקצוע יצטרכו לבצע בדק בית ונזילות על ידי בדיקת איכות המים וכן על ידי בדיקת מכשירים כמו כיורים, ברזים ומכונות כביסה לאיתור נזילות ותקלות נוספות.

רגעע לפני שאתם מבצעים בדק בית בכל הנוגע לאינסטלציה חפשו זה בדק

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן