השירותים שלנו

בדק בית בבניין משותף

זקוקים לשירות בדק בית בבניין משותף? הגעתם למקום הנכון! בדק בית היא אחת הפעולות החשובות ביותר על מנת לבדוק ליקויים, תקלות ובלאי במבנים. אם אתם מנהלים את ועד הבית של הבניין שלכם, או נמצאים בתפקיד מפתח בחברת ניהול מבנים, מומלץ לכם להחזיק ספק בדק בית קבוע שיהיה זמין עבורכם לכל בעיה או תקלה הקשורה לתשתית המבנה של הבניין שלכם. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ, מספקים לכם את כל שירותי בדק הבית ההכרחיים עם הציוד המתקדם ביותר לבדיקת בנייני מגורים משותפים.

מתי שירות בדק לבניין משותף הוא הכרחי?

אם אתם גרים בבניין אשר מופיעים בו ליקויים רבים כגון נפילת אריחים מהקירות, נזילות הקשורות לקיר החיצוני, בעיות איטום, מדרגות לא יציבות וכל תקלה הנראית כמסכנת אתכם, מומלץ לכם להזמין שירות של בדק בית. בדק בית לבניין הוא הכרחי לכל הדיירים ויכול להיות רלוונטי לכם גם במידה ואתם מתכננים לקנות דירה בבניין או רכשתם דירה ישירות מקבלן. עבודת בדק בית לבניין יכולה להתבצע הן לבנייני מגורים חדשים והן לבנייני מגורים ישנים והיא יכולה לספק תוצאות מדוייקות באמצעות המיכשור המתקדם ביותר הקיים היום.

מה כוללת עבודת בדק הבית לבנייני מגורים משותפים?

עבודת בדק הבית שאנחנו בחברת זה בדק בע”מ מציעים לכם, כוללת בין היתר בדיקת המבנה בצורה מקיפה ביותר, בדיקה של חניות וחדרי אשפה, בדיקת מחסנים בבניין אם יש, בדיקה של יציאות החירום, קירות, בדיקת שלד בניין, בדיקה של הריצוף והחיפויים בקירות החיצונים והפנימיים בכל האיזור המשותף לכל הדיירים בבניין. אחת הבדיקות החשובות ביותר היא בדיקת שלד בניין עליה אנחנו שמים דגש בכל עבודת בדק בית של הצוות המקצועי שלנו.

אילו מערכות בבניין ניתן לבדוק בבדק בית?

מערכות בניין מגורים משותף כוללות בין היתר מערכת חשמל, מערכת אינסטלציה, מערכת משאבות מים, מערכת מיזוג ומערכת תאורה. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מציעים לכם שירות בדיקות מערכות בניין עם הצוות המיומן והמנוסה שלנו. הצוות שלנו הוא בעל ניסיון של מעל ל-20 שנה בבדיקת מערכות בניין מכל הסוגים. הניסיון והידע שלנו יסייע לכם למצוא ליקויים במגוון המערכות הקיימות אצלכם בבניין ולאפשר לכם לבצע תיקון ממוקד לבעיה במידת הצורך.

איך בודקים בעיות של טיח ואריחים נופלים?

אם בבניין המגורים המשותף שלכם נופלים חלקים של טיח או אריחים, חשוב שלא תזניחו את המפגע הזה. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ נבצע עבורכם בדיקת חיפוי בניין מקיפה אשר תספק לכם תמונת מצב עדכנית לגבי החיפוי מסביב לכל הבניין. אנחנו ננפיק לכם דו”ח מפורט ומקצועי לאחר ביצוע בדיקת חיפוי בניין שתוכלו להעביר אותו לאנשי המקצוע הרלוונטיים שלכם לצורך טיפול בחיפויים.

חברת זה בדק בע”מ מציעה – בדק בית בבניין משותף

החלטתם להזמין שירות בדק בית בבניין משותף? התקשרו אלינו עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר והזמינו את אנשי הצוות המנוסים שלנו לביצוע כל סוגי בדק הבית לבניין שלכם!

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן