השירותים שלנו

בדק בית המלצות

מחפשים המלצות על חברה לבדק בית? רוצים להזמין שירות לבית שלכם?

בדק בית מתבצע עבור נכסים חדשים או נכסי יד שנייה על מנת לגלות ליקויים הקשורים לבנייה או לבלאי המופיע בתשתיות בית ישן. הבדיקה עצמה מתבצעת על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתשתיות מבנים והיא נחשבת לבדיקה רשמית אשר ניתן להשתמש בה גם במקרים של תביעה נגד קבלן או בעל נכס. אם אתם מחפשים שירות בדק בית המלצות הטובות ביותר תוכלו למצוא לחברת זה בדק בע”מ, המביאה איתה ניסיון של יותר מעשור ברציפות בביצוע בדיקות בדק בית מקיפות הכוללות בין היתר בדיקות תכנוניות ובדיקות ליקויים במבנה הדירה או הבית. הבדיקה של צוות החברה מתבצעת בשקיפות מלאה עם אפשרות להתייעץ עם הצוות לאורך כל שלבי הבדיקה.

כל השירותים של חברת בדק בית

שירותי חברת זה בדק בע”מ מאפשרים לכם לקבל את כל המידע החשוב ביותר על מצב הנכס, בין אם זה לפני רכישה של הנכס ובין אם זה לאחר קבלת המפתח של נכס חדש מקבלן בנייה. השירותים המקצועיים של החברה רלוונטיים לנכסים חדשים מקבלן ולנכסים יד שנייה, גם אם עברו שיפוץ כולל. הבדיקה יכולה להתבצע עבור נכסים פרטיים או עסקיים בהתאמה מושלמת לצרכים ולדרישות שלכם. צוות החברה יבדוק בנכס הרלוונטי אליכם את תוכניות המבנה התכנוני ויבצע השוואה בין תוכניות הבנייה לבין הנכס בפועל. ביצוע ההשוואה בדרך זו, יכול להביא לכם מידע חשוב אשר יכול לשמש אתכם מול הרשויות המקומיות או המחוזיות והגעה לאחראים בפועל על הליקויים הללו. מלבד הבדיקה התכנונית, שירותי חברת זה בדק בע”מ כוללים גם בדיקה של שמאי מוסמך. הבדיקה של השמאי יכולה להתבצע לפני בניית הנכס או לאחריו והוא יכול להעריך שווי בהתאם למצב הנכס והסביבה שלו. שירותים נוספים הם בדיקות קונסטרוקציה ובדיקות לאיתור נזילה במערכת הצנרת של הנכס.

הוצאת דו”ח מפורט על הליקויים בנכס

בתום בדיקת בדק הבית, תקבלו כאמור דו”ח מפורט אשר ישמש אתכם לכל מטרה הרלוונטית לתהליך שלכם, בין אם זה קנייה של הנכס או מכירה שלו. הדו”ח יכלול ליקויי בנייה הנוגעים לריצוף, רטיבות, תשתית צנרת, גובה חלונות ועמידה בתקנות בטיחות הרלוונטיות למבנים. זהו דו”ח רשמי לכל דבר והוא קביל בכל פעולה משפטית מול קבלן או בפנייה לרשויות הרלוונטיות. את הדו”ח תקבלו לאחר סיום הבדיקה ותוכלו להציג אותו גם מול הקבלן שבנה את הבית על מנת שיטפל בליקויים הנוגעים לעבודה שלו. האחריות של הקבלן היא לתקן את הליקויים במידה וזה בית חדש, כאשר מרבית הליקויים יכולים להגיע לאלפי שקלים בכל תיקון. אם כן, חשוב לפנות לחברה מקצועית לביצוע בדק הבית על מנת לקבל דו”ח מפורט ואמין שיסייע לכם מול קבלנים או בעלי הנכס.

בדק בית המלצות על חברה מקצועית ומנוסה

מתלבטים האם לבצע בדיקת בדק בית? מעוניינים לקבל הצעת מחיר משתלמת לביצוע הבדיקה? חברת זה בדק בע”מ מציעה לכם שירות בדק בית המלצות חמות מלקוחות החברה עם מחירים משתלמים במיוחד המותאמים במדוייק לגודל הנכס ולאופי העבודה הנדרשת בנכס שלכם. חברת זה בדק בע”מ כוללת צוות מיומן ומקצועי המביא איתו ידע רב בתחום הבדיקות לנכסים, עם ניסיון של מאות בדיקות בדק בית בכל שנה לנכסים פרטיים, עסקיים וציבוריים בכל הסוגים והגדלים. התקשרו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר, או מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים הנמצא בתחתית הדף, וצוות החברה יקבע עבורכם את בדק הבית הנדרש לכם כבר לימים הקרובים.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן