השירותים שלנו

בדק בית חשמל

בדיקת חשמל בבית היא בדיקה ספציפית שמוודאה שעבודות החשמל, החיווט והציוד בבית עומדים בתקני קוד ותקני בטיחות. בדק בית חשמל נותן לך תמונת מצב אודות הבית. בית עם בעיית חשמל הוא לא רק יקר לתיקון אלא הוא גם יכול להיות מסוכן ולכן, בדק בית חשמל עוזר לכם למצוא בעיות שעלולות להיות מסוכנות או יקרות לתיקון. בדק בית חשמל מתבצע בעיקר בבתים עם ילדים, אנשים עם מוגבלות, אזרחים ותיקים ועוד. אנו ממליצים לכל בעלי בית או אלה שעומדים לרכוש בית לבדוק את ביתם לבטיחות לפני כניסתם למגורים או לפני שיפוצים גדולים וזאת, במיוחד אם יש מכשירים חדשים או שיתווספו תוספות למערכת החיווט .

מדוע יש צורך בבדיקת חשמלאי מוסמך?

בדיקת חשמלאי בבית היא חובה ומטרתה היא לוודא שכל מערכות החשמל מותקנות ומוארקות בהתאם לקודים, לרבות הארקת ציוד, הגנת עומס יתר, הגנת זרם יתר, הגנת מתח יתר, שיטות חיווט נכונות והתקנת מנועים ושנאים. חשמלאי מוסמך יכול לערוך עבורך בדיקה ולתת לך את המפרט לגבי מה שצריך לתקן או להחליף. בדיקת חשמלאי מוסמך בודקת גם כמה מעגלים יש בבית שלך ומהי קיבולת האמפר שלהם. בדיקת חשמלאי מוסמך תיתן לכם תמונת מצב עדכנית אודות ביתכם והאם הוא בטוח לשימוש. הבדיקה מורכבת משני חלקים: החלק הראשון הוא בדיקת בטיחות, לרבות בדיקת סיכונים ברורים כגון חיווט לקוי או כבלים פגומים; החלק השני הוא בדיקה מפורטת יותר כדי להבטיח שההתקנה עומדת בכל תקני הבטיחות הנוכחיים.

מהו אישור בודק חשמל?

אישור בודק חשמל המכונה גם תעודת תאימות חשמלית (ECC) הוא מסמך שמסופק על ידי חשמלאי המאשר כי הוא בדק את כל המכשירים המותקנים בבית לצורך בטיחות חשמל. אישור בודק חשמל ינתן לאחר ביצוע הבדיקה על ידי חשמלאי מוסמך המחזיק בתעודת בודק חשמל (ETC) שהונפקה על ידי MAS (משרד המסחר והתעשייה) אישור זה מאמת כי מתקני החשמל תקינים ועומדים בכל תקני הבטיחות שנקבעו על ידי רשות הבנייה בישראל.

מדוע חשוב לבצע בדיקת חשמל לעסק?

בדיקת חשמל לעסק היא תהליך שבוחן את מערכת החשמל של העסק, הכוללת את אספקת החשמל והפצתו, חיווט, מפסקים או נתיכים, התקני בטיחות. השירות צריך להיעשות מדי שנה כדי להבטיח שהעסק ימשיך לעמוד בכל תקנות הבטיחות וגם כדי למנוע כל הפסקת חשמל. בעולם העסקים, בטיחות חשמל היא חלק חיוני בפעילותם, זו הסיבה שהם צריכים לעבור בדיקת בטיחות אחת לשלוש שנים. תחזוקת מערכות החשמל תסייע להבטיח שהן בטוחות ופונקציונליות וזו הדרך היחידה להימנע מתקריות חשמל שיכולות להסב נזק רב לעסק.

למידע נוסף אודות בדק בית חשמל חפשו זה בדק

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן