השירותים שלנו

בדק בית לדירה חדשה

אתם על סף חתימה על קניית דירה? מתגוררים בה כבר זמן מה? לפני שיהיה מאוחר מדי כדאי מאוד שתעשו בדק בית! למרות שהדירה חדשה מהניילונים, אין זה אומר שהיא מושלמת ויותר מסביר שישנן בעיות שרק מחכות להתגלות. גם עם הדירה או הנכס נבנה על ידי קבלן מוכר עם ניסיון ורזומה ללא רבב אין זה אומר שטעויות אנוש של הפועלים לא יכולות לקרות. צינורות שלא חוברו מספיק חזק, חוטי חשמל חשופים, רצפה חלולה ועוד הן בעיות שיכולות להתגלות בדירה גם לאחר תקופה ארוכה בה אתם גרים בה. ברוב המקרים האחריות המלאה היא על הקבלן, לפחות בתקופה של השנה הראשונה מכניסה לנכס, אך לאחר מכן יהיה יותר קשה לדעת את מי להאשים – את הבנאים/ חשמלאים וכו’ או את נזקי הזמן ומזג האוויר. בדק בית לדירה חדשה על ידי אנשי מקצוע מוסכמים תאפשר גילוי מוקדם של בעיות נפוצות בביתם: נזילות, קרינה חזקה, שברים ביסודות ועוד.

בדק בית לדירה חדשה – זה בדק

אנחנו בחברת זה בדק מומחים באיתור ליקויי בנייה בנכסים חדשים ומשופצים וכן במתן ייעוץ ועזרה משפטית ללקוחות. בדק בית לדירה חדשה מקבלן על ידי זה בדק תאפשר לכם לגלות את הליקויים הקיימים טרם אלו התפתחו לכדי אסון. אנשי המקצוע שלנו יגיעו לדירה עם כלים טכנולוגיים מתקדמים המאפשרים גילוי מדויק של נזקים שכלל לא נראים לעין אנושית. לאחר הגילוי נשמח לייעץ כיצד לפתור את הבעיה וכן להציע עזרה משפטית – קבלן ובעלי דירות רבים ינסו להפיל את האחריות עליכם אך חשוב לזכור שברוב המוחלט של המקרים, זוהי האחריות המלאה שלהם ואנו בזה בדק כאן בשביל לעמוד לצידכם עד שתקבלו את כל המגיע לכם. בדק בית לדירה חדשה מקבלן בזה בדק זו הדרך היעילה והבטוחה ביותר להבטיח לכם נכס העומד בסטנדרט הבנייה המחמיר ביותר, וזהו גם חיסכון בכסף וגם חסכון מהמון כאב ראש.

זה בדק – ניסיון של שנים

זה בדק הוקמה מתוך הצורך ההולך וגובר בארץ בשנים האחרונות עקב רשלנות בתחום הבנייה. קבלנים וחברות בניין רבות מנסות לקצר תהליכים ולחסוך בכסף על ידי שימוש בחומרים לא איכותיים והתוצאות נראות לעין. לכן על מנת להחזיר לכם את האמון בנכסים, זה בדק מתייצבת למשימה. אמרתם בדק בית לדירה חדשה? אמרתם זה בדק.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן