השירותים שלנו

בדק בית מתי עושים

בדק בית מתי עושים ומה היתרונות? אם חשבתם לעשות בדק בית, כנראה שיש לכך סיבה. בדק בית חשוב לעשות לפני קניה או מכירה של דירה או בית פרטי, בין אם זה בית ישן ובין אם זה בית חדש. הבדיקה הייחודית הזו מספקת לכם דו”ח מפורט המכיל בתוכו תקלות במבנה, פגמים בתשתית החשמל והאינסטלציה, בעיות מבניות הקשורות לשלד המבנה ונזילות ובעיות איטום. למעשה, בדק הבית מאפשר לכם לדעת מה המצב האמיתי של הנכס לפני קניה או מכירה שלו.

איך הדו”ח של בדק הבית יכול לחסוך לי כסף?

בדק הבית מאפשר לכם לחסוך בכסף ולמנוע תקלות במבנה היכולות לסכן את חייכם או חיי השוהים במבנה שלכם. בכל עבודת בדק בית מה בודקים הוא את מצב הנכס ואת התקלות שלא ניתן לראות בעין בלתי מקצועית. החיסכון בכסף בא לידי ביטוי בעבודת בדק בית מה בודקים כאשר אתם עוברים לנכס שהרגע רכשתם או שאתם מתכוונים לרכוש אותו. הדו”ח של בדק הבית מאפשר לכם לספק לבעלי הנכס או הקבלן את התקלות הנדרשות לטיפול לפני ביצוע הרכישה שלכם.

למה מומלץ להזמין בדק בית לפני קנייה של נכס?

בדק הבית כאמור יכול לחסוך לכם כסף וכאשר מדובר בתיקונים לתשתיות הנכס, הסכומים יכולים להגיע לעשרות אלפי שקלים. בדק בית לפני רכישה מומלץ לבצע עם אנשי מקצוע מנוסים ומיומנים. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מציעים לכם שירות ברמה הגבוהה ביותר לבדק בית לפני רכישה.

מה מומלץ לבדוק בבדק בית?

אם אתם מחפשים המלצה על בדק בית, כדאי לכם לפנות אלינו לצוות המקצועי שלנו בחברת זה בדק בע”מ ולהינות מאנשי המקצוע המומלצים ביותר. בחיפוש אחר בדק בית המלצות על חברת זה בדק בע”מ תוכלו למצוא דרך מאות הלקוחות שלנו ב-2 העשורים בהם אנחנו פועלים. חברת זה בדק בע”מ מציעה לכם בדק בית המלצות מלקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ.

האם אפשר לגלות תקלות גם לאחר רכישה של נכס?

אחת הדרכים לגלות תקלות לאחר תקופה מסויימת של מגורים בנכס היא באמצעות ביצוע בדק בית אחרי שנה מרגע הרכישה. בדק בית לאחר שנה מתאים בעיקר לנכסים חדשים מקבלן ומאפשרים לכם להשתמש באחריות הקיימת שהקבלן מספק לכם לתקופה מוגבלת. בדק בית לאחר שנה הוא יעיל ביותר ויכול לחסוך לכם אלפי שקלים מיותרים בתיקון תקלות בתשתית.

בדק בית מתי עושים עם חברת זה בדק בע”מ?

רוצים לדעת בדק בית מתי עושים? צרו איתנו קשר עכשיו דרך האתר וקבעו יום ושעה לביצוע בדק הבית לנכס שלכם או לנכס לפני רכישה. הצוות המקצועי שלנו יגיע עד אליכם עם ציוד מתקדם ויבצע את הבדיקה האיכותית ביותר עם דו”ח מפורט עם כל התקלות במבנה.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן