השירותים שלנו

בדק בית

מחפשים שירות בדק בית מקצועי? הגעתם בדיוק למקום הנכון!

אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מביאים אליכם את השיטות המתקדמות ביותר לבדיקת מצב הנכס שלכם. באמצעות ציוד מתקדם לבדיקות, אנחנו יכולים לבצע עבורכם בדיקת איתור לרטיבות מתשתית הצנרת, ליקויי בנייה מכל הסוגים, בדיקות נכס לאחר שיפוץ ובדיקות מקיפות למבנים מסחריים. הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע ממגוון תחומים המבצעים יחד את כל הבדיקות הרלוונטיות למציאת תקלות וליקויים בתשתיות ובמבנה הנכס שלכם.

החברה המומלצת ביותר לבדיקת נכסים

אם אתם מחפשים אנשי מקצוע ברמה גבוהה שיספקו לכם מענה מקצועי לבדיקת הנכס שלכם, אנחנו מציעים לכם לשכור שירות בדק בית מומלץ עם הכלים המתקדמים ביותר העומדים לרשותנו. באמצעות הדו”ח שלנו לבדק בית מומלץ לכם להשתמש בו לכל הצרכים הנדרשים לכם כגון הגשה לעורכי דין, בתי משפט, קבלנים, אדריכלים וכל אנשי המקצוע הנדרשים לדו”חות המקצועי שאנחנו נפיק עבורכם.

בדיקת דירה בבניינים משותפים ישנים

בדיקה של נכס הכוללת ביקורת מבנים היא חשובה הן לבטיחות השוהים במבנה והן לצורך הערכת שווי הנכס. בחיפוש אחר שירות בדק בית מהנדס מקצועי מתחום הבניין יכול לבדוק עבורכם את המבנה החיצוני והפנימי של דירה בבניין ישן. דירות בבניינים ישנים זקוקים לבדק בית מהנדס על מנת להעריך את הבלאי שנוצר במבנה עצמו. הבדיקות הללו יכולות להעיד על תקלות בתשתית המבנה אשר יכולות להוביל לקריסה ולאסון שלא ניתן לצפות אותו.

באילו מקרים כדאי לעשות ביקורת מבנה של נכס?

את ביקורות המבנים שאנחנו בחברת זה בדק בע”מ מבצעים ניתן לעשות במצבים שונים כגון מבנה הנחשב למסוכן או נמצא בסכנת קריסה, לפני קניה או מכירה של נכס, כאשר יש חשש לרטיבות במבנה ונכסים חדשים מקבלן שלא גרו בהם עדיין. בכל ביקורת של בדק בית מתי עושים בדיקת נזילות? בדיקת הנזילות ניתן לעשות בכל ביקורת של מבנה והיא חשובה ביותר על מנת לצפות נזילות או הצפות עתידיות במבנה. אם אתם מתלבטים לגבי בדק בית מתי עושים, אנחנו בחברת זה בדק בע”מ ממליצים לכם ליצור איתנו קשר ולקבל ייעוץ מקצועי בהתאם למצב המבנה שלכם.

אז מה למעשה אפשר לבדוק בביקורת למבנה?

בכל ביקורת של בדק בית מה בודקים הוא קודם כל את מצב התשתיות של המבנה. גם במבנים חדשים יכולות להיות בעיות של תשתיות אשר הקבלן אחראי לתקנם. בכל בדק בית מה בודקים יופיע אצלכם בדו”ח המלא שאנחנו בחברת זה בדק בע”מ ננפיק לכם בסוף התהליך.

בדק בית של חברת זה בדק בע”מ

לקבלת הצעת מחיר לבדק בית לנכס שלכם, התקשרו אלינו עכשיו ותקבלו הצעה משתלמת המותאמת לצרכים שלכם.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן