השירותים שלנו

בדק דירות חדשות לפני קניה

מתכננים לקנות דירה חדשה? זה הזמן לקבוע בדק דירות חדשות לפני קניה!

אחת הבדיקות החשובות ביותר שיש לבצע לפני רכישה של דירה חדשה היא בדק בית הכוללת טווח רחב של בדיקות מקיפות למבנה ולתשתית על מנת למצוא ליקויים בבנייה. נהוג לחשוב שרק דירות ישנות זקוקות לבדיקות תשתית ומבנה אך למעשה ליקויים יכולים להופיע גם בדירות חדשות אשר עתה סיימו את בנייתן. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מבצעים בדיקות בדק בית לדירות חדשות לפני רכישה ומספקים דו”ח מפורט ביותר המציין את כל הליקויים בתשתיות הדירה ובמבנה.

נכנסים לדירה החדשה בראש שקט!

המאורע המשמח של כניסה לדירה חדשה יכול להתגלות כאירוע מתסכל ומאכזב, בעיקר כלכלית במקרים בהם צריך לתקן ליקויים הנמצאים באחריותו של הקבלן. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ ממליצים לכם להזמין בדיקת בדק בית על מנת שתוכלו להגיש לקבלן הבנייה את הממצאים לפני הכניסה שלכם לדירה החדשה. אנחנו מציעים שירות מקצועי לבדיקת דירה בפתח תקווה לדירות חדשות הכוללת בין היתר בדיקת רטיבות ונזילות, בדיקות איטום בקירות ובתקרה, בדיקות תשתית ובדיקות בטיחות למבנה. באמצעות בדיקת דירה בפתח תקווה מקיפה ומקצועית, אנחנו נעניק לכם את השקט להיכנס לדירה עם כל המידע הנדרש לכם מול הקבלן.

מה המחיר לבדיקת בדק בית לדירה חדשה?

התמחור לבדיקת בדק בית תלוי במספר פרמטרים כגון גודל הדירה והמבנה שלה. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ נספק לכם בדיקות קניית דירה במחיר הוגן בהתאם לדירה שאתם מתכננים לקנות. הצוות שלנו יגיע עד אליכם לביצוע בדיקות קניית דירה ביום ובשעה המתאימים לכם וינפיק עבורכם את הדו”ח שתוכלו להגיש לקבלן הבנייה.

קביעת פגישה עם צוות בדק בית

רוצים לקבוע פגישה עם הצוות שלנו? רוצים לקבל הצעת מחיר? בכל בדיקת דירה לפני רכישה מחיר נוכל לתת לכם רק לאחר שנקבל מכם פרטים על הדירה. בעת בדיקת דירה לפני רכישה מחיר הוגן ומשתלם תוכלו לקבל מאיתנו הכולל הוצאת דו”ח ליקויים אשר יכול לשמש אתכם להגשה לגורמים רשמיים. הצוות המקצועי שלנו מציע בדיקת דירה בתל אביב או בפתח תקווה לדירות חדשות לאחר בנייה. השירות שלנו לבדיקת דירה בתל אביב ובפתח תקווה הוא המקצועי ביותר בכל איזור המרכז.

בדק דירות חדשות לפני קניה עם זה בדק

לפרטים נוספים ולקבלת הצעת מחיר לבדק דירות חדשות לפני קניה, צרו איתנו קשר כבר עכשיו דרך טופס מילוי הפרטים באתר ונציג החברה יחזור אליכם בהקדם.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן