השירותים שלנו

בדק לדירות לפני מסירת מפתח

מעוניינים בשירות בדק לדירות לפני מסירת מפתח? הגעתם למקום הנכון!

אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מציעים לכם שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר לבדיקות מבנה ותשתית הנכס לפני שאתם סוגרים את העסקה. עסקת קניית דירה היא כנראה העסקה הכלכלית הגדולה ביותר שתעשו בחייכם. באמצעות הצוות המקצועי שלנו בחברת זה בדק בע”מ אתם יכולים לקבל דו”ח מפורט של כל הליקויים בדירה, גם אם זו דירה חדשה מקבלן ולהגיש זאת לבעלי הנכס במטרה להפחית ממחיר הדירה או לסגור איתו הסכם הכולל תיקונים מקדימים שלו לכל הליקויים בנכס.

הבדיקה שחייבים לעשות לפני כניסה לדירה

בדיקות מבנה ותשתית לדירה הן בדיקות חשובות ביותר ויכולות לחסוך לכם אלפי שקלים ויותר בתיקונים לאחר הכניסה לדירה החדשה. הדו”ח שאנחנו מנפיקים לכם הוא מסמך רשמי לבדק בית לפני מסירה אשר יכול לשמש אתכם מול כל הרשויות הרשמיות, גם בבתי משפט. הדו”ח לבדק בית לפני מסירה יכול לשמש אתכם גם לשנים הבאות במקרה ותרצו לתקן ליקויים באופן עצמאי שבעל הנכס לא הסכים לתקן.

להיכנס לדירה חדשה עם ראש שקט

בדירות חדשות מקבלן יכולים להופיע ליקויים במבנה שקשה מאוד לזהות על ידי עין בלתי מקצועית. אם אתם נמצאים בשלב של דירה לפני מסירה, אנחנו ממליצים לכם להזמין בדק בית מקצועי של הצוות שלנו ולהיות עם ראש שקט כאשר אתם סוגרים את העסקה עם בעל הדירה. דירה לפני מסירה, גם אם היא נראית מצויין, יתכן ויש בה ליקויים שאתם לא יכולים לראות, בעיקר ליקויים בתשתית הצנרת והאינסטלציה. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ נבצע עבורכם את הבדיקה המקיפה ביותר על מנת שתוכלו לדעת שאתם קונים דירה במצב האופטימלי ביותר. בדיקת דירה לפני מסירה מוצעת לכם במחיר הטוב ביותר בשוק והיא כוללת את כל הפרמטרים הנדרשים לדו”ח רשמי לביקורת מבנים. אנחנו ממליצים לכם להזמין כבר עכשיו בדיקת דירה לפני מסירה על מנת שתוכלו לקבל את כל המידע הנדרש לכם לפני סגירת העסקה.

בדק לדירות לפני מסירת מפתח עם זה בדק

לקביעת מועד לבדק לדירות לפני מסירת מפתח, צרו איתנו קשר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו נגיע אליכם לדירה לביצוע בדיקה מקיפה ומקצועית.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן