השירותים שלנו

בדק רכוש משותף

מנהלים את ועד הבית בבניין? רוצים לערוך בדק בית לבניין שלכם?

בדק רכוש משותף כולל בדיקה מקיפה לתשתיות של בניינים והוא נדרש היום לאלפי בניינים ישנים בישראל אשר נבנו לפני עשרות שנים. בנייני רכבת ישנים אשר נבנו לצורך שיכונים של עולים חדשים נמצאים בחלקם הרב במצב מוזנח עם בלאי מואץ. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ יכולים לבצע עבורכם בדיקה הכוללת את תשתית הבניין, איטום הבניין, מצב הצנרת הראשית וחיבורים שונים בכדי להנפיק עבורכם דו”ח מפורט אותו תוכלו להגיש לכל גורם רשמי.

למה כדאי לבצע בדיקה של בדק בית לבניין?

בדק בית לבניין היא הכרחית במיוחד לבנייני מגורים ישנים על מנת לזהות תקלות קריטיות אשר יכולות להביא לקריסת חלקים בבניין או לקריסה כללית של הבניין כולו. גם אם זה נשמע כמו משהו שלא יכול להתרחש, ישנם תקדימים בישראל של בניינים ישנים אשר לא עברו את הבדיקה הזו ולא טופלו בהם הליקויים והם קרסו לאחר שהתגלו בהם ליקויים חמורים ברגע האחרון. ליקויי בנייה ברכוש המשותף הם הרבה מעבר לצינור נוזל והם מהווים חלק חשוב בבטיחות שלכם כדיירים השוהים בבניין באופן יום יומי. באמצעות בדיקה מקיפה שלנו לליקויי בנייה ברכוש המשותף, אתם יכולים לקבל את כל המידע הנחוץ לכם על מנת לתקן ליקויים רציניים הקיימים בבניין כגון בעיות איטום, בעיות תשתית, קירות שבורים ובעיות הקשורות לתשתית החשמל.

כמה עולה לבצע בדק בית לבניין מגורים משותף?

אם החלטתם להתקדם לקראת בדיקת בדק בית לבניין שלכם, אנחנו בחברת זה בדק בע”מ נספק לכם הצעת מחיר הוגנת ומדוייקת על פי מצב הבניין שלכם. אנחנו נתאם עבורכם פגישה בבניין שלכם וניתן לכם הצעת מחיר המותאמת לצרכים שלכם ולתקציב מוגדר מראש. עם הדו”ח שאנחנו נפיק עבורכם תוכלו לחסוך עשרות אלפי שקלים בתיקונים שוטפים של ליקויים בבניין בשנים הבאות.

בדק רכוש משותף עם חברת זה בדק בע”מ

לקביעת ביקור של הצוות המקצועי שלנו לבדק רכוש משותף, מלאו את הפרטים שלכם בטופס רישום הפרטים באתר ונציג החברה שלנו יחזור אליכם בהקדם לתיאום שעה ויום לפגישה בבניין שלכם. ברגע שבחרתם בצוות המקצועי שלנו בחברת זה בדק בע”מ, תדעו שבחרתם באנשי המקצוע הטובים ביותר בישראל לביצוע בדק בית לבניין מגורים משותף.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן