השירותים שלנו

ביקורת מבנים בדרום

איך נבצע ביקורת מבנים בדרום

במידה ואנו בעלי נדל”ן מסחרי או פרטי חדש, טרם כל אכלוס של המבנה חשוב לוודא שהוא אכן בטוח לשם כך. לא תמיד אנו יכולים לסמוך על הקבלן, שהרגע סיים את העבודה, שאכן הכול נעשה כראוי. לחילופין, אם מדובר במבנה ישן אותו נרכוש, מומלץ לוודא מהי מידת הבלאי והנזק הקיימים אפילו טרם כל רכישה רשמית וסופית.

מהי ביקורת מבנים

ביקורת מבנים נעשית על ידי חברת בינוי המעסיקה מהנדסים מקצועיים שיכולים לזהות ולאתר כל בעיה נראית ולא נראית לעין. הבדיקה נעשית באמצעות שימוש במכשירים טכנולוגיים שונים המדווחים על בעיות בתשתיות מבחינת רטיבות, חיווט חשמל רעוע ועוד.

מה כוללת ביקרות מבנים

במסגרת ביקורת מבנים, המהנדס יעבוד בכמה גזרות. ראשית חשוב לוודא שהבניין בטוח בכלל לכניסה ולכן יש לבדוק את התשתיות הבסיסיות ביותר של הבניין. אם מדובר בבניין שעבר נזק כלשהו, עקב שריפה לדוגמא, חובה לבצע שיקום טרם המשך שאר הבדיקות.

אם הבניין הוכרז כבטוח לכניסה, המהנדס יבדוק אם תשתיות המים ושהצנרות בטוחות ומותקנות כראוי, וכך יימנעו נזילות ורטיבות שיכולות למוטט קירות. כמו כן, ייבדק רצף חיווט החשמל וכי אין שום דבר המסכן את אלו שידורו במבנה.

במידה ומדובר בבית פרטי או דירה, ולא בניין מסחרי, חשוב לבצע את אותו הדבר במסגרת בדק בית. אבחנתה של החברה לבדק בית יכולה להוביל לגילויים משמעותיים שאולי הוסתרו מאתנו על ידי בעל הדירה, או שאפילו הוא לא ידע עליהם, כמו גם הוזלה משמעותית במחיר בהתאם לנזק שקיים.

מי מבצע ביקורת מבנים בדרום

בדק בית נתיבות ובדק בית אשדוד, כמו גם בכלל ערי הדרום, ניתן לעשות עם סיוע חברת זה בדק בע”מ. חברה זו עובדת מזה שנים רבות בתחום הבינוי ולה הנדסאים מוכשרים ביותר לזיהוי בעיות כמו גם מכשור מתקדם והחדיש ביותר בתחום.

במידה ויש לכם אפילו הספק הכי קל, תמיד עדיף לעשות בדק בית נתיבות ובדק בית אשדוד ובערי הדרום, ובכך למנוע תאונות.

לסיכום

אם אנו מתכננים לאכלס את הדירה או הבניין שרכשנו, בין אם הוא חדש או ישן, מומלץ מאד לבצע ביקורת מבנים מקיפה, על מנת לוודא שאנו לא מסכנים נפש אדם וגם את ההשקעה הכלכלית שעשינו.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן