השירותים שלנו

בקרת מבנים

על בקרת מבנים בדירה חדשה מקבלן

כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן חשוב מאוד לבצע בדיקת בקרת מבנים של מהנדס מומחה עם קבלת הדירה מהקבלן.  במהלך בקרת מבנים המהנדס הבודק משתמש במכשור ייעודי, לשם איתור של ליקויי בנייה בדירה החדשה. במהלך הבדיקה המהנדס מחפש ליקויים בטיחותיים, כמו גם ליקויים אסתטיים. ליקויים בטיחותיים יכולים להיות, שימוש בחומרי גלם לא תקניים, העשויים אף לפגוע בביטחונם של בני הבית.

סוגי ליקויים

ליקויים חמורים נוספים שייתכן ויתגלו במהלך ביקורת מבנים דירה הם, נזילות, רטיבות ובידוד לקוי. בליקויים בטיחותיים יש לטפל באופן מידי כמובן. חשוב להבין שגם בליקויים של איטום וכדומה, כדאי לטפל במהירות, מכיוון שהנזקים מצטברים עם הזמן ועלויות הטיפול בהמשך, יהיו יקרות יותר באופן משמעותי. ביקורת מבנים דירה מיועדת כאמור, גם לאיתור של ליקויים אסתטיים, כמו טיח נושר, רצפה עקומה, וסדקים בתקרה. ליקויים אלו, אמנם אינם מסכנים את הדיירים, אך הם יוצרים מרחב שאיננו נעים למראה ומצופה מהקבלן למסור את הדירה החדשה, באסתטיות הנדרשת. את הבדיקות מומלץ לבצע, רק אצל גורם מקצועי המנוסה בתחום של ביקורת מבנים המלצות כמובן.

ממה נגרמים ליקויי בנייה נפוצים

ליקויי הבניה הנפוצים נוצרים לאורך תהליך הבנייה עצמו. במהלך העבודה עשויות להופיע לא מעט בעיות או תקלות, שבמהלך העבודה הפועלים לא פתרו כראוי או הזניחו לחלוטין. תקלות אלו עשויות להוביל בעתיד לנזקים שונים ומתמשכים. ביקורת מבנים ליקויי בניה נועדה לאתר את הליקויים הללו, בין היתר בעיות של נזילות, ניקוז, איטום ורטיבות. ליקויי הבנייה במקרים רבים הם תוצאה של עבודה לא מקצועית או אפילו רשלנית של הקבלן המבצע, לעיתים בתום לב ולצערנו במקרים רב, אף באופן מודע. ביקורת מבנים ליקויי בניה כדאי לבצע עם מהנדס בניין המנוסה בבדיקות, מעין אל ומתמחה בתחום, על מנת לזהות את כל הבעיות בזמן ולדרוש תיקון מהיר של הליקויים השונים על ידי הקבלן.

ביצוע בדיקת בקרת מבנים עם חברה המתמחה בתחום

אם אתם מחפשים מידע לגבי ביקורת מבנים המלצות או שרוצים להתייעץ לגבי ביקורת מבנים מחיר צרו קשר עם המהנדסים מחברת זה בדק. לחברה יש ניסיון רב שנים בביצוע של ביקורת מבנים מחיר משתלם במיוחד. במקביל לביצוע כל הבדיקות הנדרשות עבור בקרת מבנים חברת זה בדק מספקת ייעוץ משפטי בעת הצורך, לשם מיצוי הזכויות החוקיות מול הגורמים האחראיים לליקויים השונים.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן