השירותים שלנו

ליקויים בדירה

מצאתם ליקויים בדירה שאתם עומדים לרכוש? זה הזמן לביצוע בדק בית מקצועי!

בדק בית היא אחת הבדיקות היעילות ביותר לגילוי ליקויים במבנה ובתשתית של דירה או בית פרטי. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ משתמשים בשיטות הבדיקה היעילות והמתקדמות ביותר על מנת להנפיק לכם דו”ח מפורט של כל הליקויים שמצאנו במבנה של הנכס שלכם. הצוות המקצועי שלנו מבצע בדיקה מקיפה לגילוי רטיבות בקירות ובמרצפות, בודק את האיטום של חלקים בבית כגון חלונות ודלתות ומספק אבחון מקצועי לבעיות שיכולות להיווצר עקב בלאי מואץ.

בדיקת נזילות ורטיבות עם מצלמה תרמית מקצועית

הבדיקה היעילה ביותר למציאת רטיבות במבנה היא בדיקה באמצעות מצלמה תרמית. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מבצעים בדיקה מקיפה לליקוי בניה רטיבות בקירות באמצעות שימוש במצלמה תרמית מתקדמת. המצלמה התרמית שלנו מזהה ליקוי בניה רטיבות על ידי חיוויים של חום וקור ויכולה להצביע על איזורים מסויימים בהם הצנרת נוזלת.

בדיקת תשתית האינסטלציה בתוך המבנה

אחת מהתשתיות החשובות ביותר בכל מבנה היא תשתית האינסטלציה. ליקויי בניה אינסטלציה ניתן לזהות על ידי בדיקה מקיפה של הצוות המנוסה והמיומן שלנו בחברת זה בדק בע”מ. הדו”ח המקיף שלנו כולל פירוט של ליקויי בניה אינסטלציה בכל תשתית הצנרת של הנכס שלכם.

בדיקות איטום לחלונות קירות וחיבורים

בכל תהליך בנייה של מבנה ישנו חלק חשוב והוא האיטום המתבצע על ידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום. ליקויי בנייה איטום יכולים להופיע עקב איטום מרושל של עובדי האיטום או בגלל בלאי שנוצר עם השנים. הבדיקה לליקויי בנייה איטום היא משמעותית מאוד לכל מבנה ויכולה להיות ההבדל בין חורף “רטוב” בתוך המבנה שלכם לבין חורף “יבש”.

ביצוע בדיקות מקיפות למרפסות

כחלק מהבדיקה שאנו מבצעים בחברת זה בדק בע”מ, אנחנו נערוך בדיקה לליקוי בניה למרפסת הכוללת בדיקה של כל החיבורים למבנה על מנת לוודא בטיחות מלאה של המרפסת שלכם. ליקוי בניה למרפסת יכול להיות מסוכן ביותר לבני המשפחה הגרים בבית ולכן ישנה חשיבות גדולה לבדיקה זו כחלק מבדיקה הכללית לכל מבנה הבית שלכם.

חברת זה בדק בע”מ מציעה בדיקה לליקויים בדירה

רוצים לתאם בדיקה מקצועית לליקויים בדירה שלכם? צרו איתנו קשר עכשיו וצוות החברה יגיע אליכם לביצוע בדיקה מקיפה ואמינה לגילוי כל הליקויים במבנה של הדירה.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן