השירותים שלנו

ליקויי בנייה רטיבות

סיוט של כל בעל נכס הוא לקום יום אחד בבוקר ולגלות חדר מוצף מים או קירות ותקרה ספוגים לחות ונוטים להתפרק. אותן בעיות רטיבות נובעות לרוב מחדירה של נוזלים אל תוך הדירה ממקורות חיצוניים או מפיצוצים ונזילות בצינורות פנימיים. תיקון ברטיבות יכול להיות תהליך מורכב ביותר שעשוי לצרוך פעולות של פירוק קירות, החלפת צנרת, איטום, ייבוש ועוד, והוא יכול לעלות עשרות אלפי שקלים. כמו כן, תיקון מקומי בבעיה אינו מבטיח שבמקום אחר ברחבי הבית אין צינור שרק מחכה להתפוצץ. לכן חשוב מאוד למנוע את האסון מראש. איך עושים זאת? על ידי בדיקת ליקויי בנייה רטיבות. בעזרת זה בדק תוכלו לבצע סריקה מקיפה ברחבי הבית ולגלות כל ליקוי ותקלה.

ליקויי בנייה רטיבות – לשים סוף לרשלנות

בשל ליקוי בניה רטיבות יכולה להופיע ברחבי הבית ומדובר בתופעה נרחבת למדי. קבלנים רבים מנסים לצמצם עלויות על חומרים ואחרים מעסיקים בנאים ואנשי מקצוע חובבנים – בשני המקרים קורה דבר אחד, ליקויי בנייה. בזה בדק החלטנו לשים סוף לתופעה. הבדיקות שלנו מקיפות ומדויקות במאה אחוז ובעזרתנו אלפי לקוחות הצליחו לאתר בעיות צנרת בבית שלהם. בעזרת ההכוונה המשפטית שאנו מציעים עזרנו גם לרבים מהם להגיע להסדרים כספיים אל מול הקבלן האחראי. לא רק בעזרתנו הלקוחות מקבלים את המגיע להם, הקבלנים החלו לפחד לעשות עבודה לא מקצועית כי הם יודעים מה מחכה להם בהמשך. ליקוי בניה רטיבות יכול להיות חוויה ממש לא נעימה אבל ממש לשם כך אנחנו כאן בשבילכם.

ליקויי בניה אינסטלציה ועוד – זה בדק

חברת זה בדק עובדת מזה שנים רבות אל מול אלפי לקוחות. אנו לא מתפשרים על מקצועיות ואנשינו הם מומחים בתחום הבניין עם הכשרה וכך אנו יכולים לספק לכם שירות אמין עם יחס אישי. איתנו תוכלו לגלות כל ליקוי המסתתר בדירה שלכם – ליקויי בניה אינסטלציה, חשמל, גז ובניין, בכל סוגי הנכסים – חדשים, משופצים, פרטיים ומפעלים. אנו מציעים לכם לא להסתמך על המזל שכן רבים גילו שמה שלא נראה בעין, לא אומר שהוא לא קיים. תנו למומחים שלנו ולציוד החדשני לעשות מה שהם יודעים לעשות הכי טוב – לאתר ליקויים, ואתם רק תצטרכו להביט בעוד עבודה שהתבצעה בהצלחה. זה בדק, כאן בשבילכם.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן