השירותים שלנו

ליקוי בניה בדירות חדשות

מציאת ליקוי בניה בדירות חדשות

בכל קנייה של דירה חדשה או קבלת דירה מקבלן, חשוב לבצע בדיקה מקצועית של בדק בית על מנת לגלות ליקויים בבנייה במידה וישנם. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ יכולים להגיד לכם בוודאות שברוב המקרים לאחר סיום בנייה של בניין מגורים משותף, מופיעים ליקויי בנייה שאת רובם לא ניתן לראות בעין בלתי מקצועית.

אילו ליקויים אפשר למצוא בדירה חדשה

ליקויי בנייה בדירה חדשה כוללים בין היתר חוסר בחומרי איטום באיזור החלונות, חוסר בחומרי גלם להדבקת מרצפות ואריחי חרסינה, רטיבות נסתרת בקירות, ליקויי בטיחות במרפסות ובדיקת חיבורים של חלקי הדירה. כפי שאתם שמים לב, בדיקת ליקויי בנייה בדירה חדשה היא בדיקה מורכבת ונדרשת לביצוע רק על ידי אנשי מקצוע בתחום. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מספקים לכם את אנשי הצוות הטובים ביותר לביקורת המבנה החדש שרכשתם.

מה אפשר לעשות עם ליקויי בניה בדירה חדשה

כאשר ישנם ליקויים בולטים אשר נקלטו על ידינו במהלך הבדיקה של המבנה שלכם, אתם יכולים להשתמש בדו”ח המפורט שנגיש לכם ולהגיש אותו לקבלן הבנייה. ביקורת מבנים לליקויי בניה עם הדו”ח שלנו היא פעולה מקצועית המספקת לכם מסמך משפטי שישמש אתכם בבית המשפט במידה והקבלן לא מוכן לתקן את הליקויים. באמצעות ביקורת מבנים ליקויי בניה של חברת זה בדק בע”מ, אתם יכולים לחסוך לעצמכם עוגמת נפש והוצאות כלכליות לא מתוכננות.

בדיקת ליקויים להערכת שווי הנכס

בעלי דירות חדשות אשר קנו אותן להשקעה יכולים להזמין בדיקה מקצועית לבדק בית על מנת להעריך את שווי הנכס בצורה מדוייקת יותר. בדיקות לליקוי בניה בדירה מהוות בסיס להערכת שווי הנכס והן משמעותיות ביותר כאשר מגיעים למשא ומתן על מכירת הדירה שלכם. המסמך הרשמי שלנו המפרט על ליקוי בניה בדירה יכול לשרת אתכם במשא ומתן עם קונים ומשקיעים אחרים. הצוות שלנו מזמין אתכם לבצע בדיקות מקיפות לליקוי בניה בדירה חדשה באמצעות המכשור המתקדם ביותר. אנחנו משתמשים בציוד ומכשור חדיש על מנת לספק לכם דו”ח ליקוי בניה בדירה חדשה מפורט ואמין.

חברת זה בדק לבדיקות ליקוי בניה בדירות חדשות

לתיאום יום ושעה לביקורת המבנה לליקוי בניה בדירות חדשות לנכס שלכם, התקשרו אלינו עכשיו למספר הטלפון המופיע בראש האתר.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן