השירותים שלנו

שמאות לדירות

צריכים לבצע בדיקה להערכת שווי הנכס? יש לנו את הפתרון בשבילכם!

באמצעות שמאות לדירות עם בדיקת בדק בית, אתם למעשה יכולים לקבל הערכת שווי מקצועית ביותר ולדעת כמה הדירה שלכם באמת שווה בשוק הנדל”ן המשתנה של ישראל. אנחנו בחברת זה בדק בע”מ מבצעים בדיקות מקיפות לדירה לפני מכירה או קנייה ומשתמשים באמצעים המתקדמים ביותר לצורך גילוי ליקויים במבנה ובתשתית הצנרת. הבדיקות שלנו מתבצעות על ידי אנשי מקצוע מנוסים אשר כל אחד בתחומו יבדוק את מצב המבנה על מנת לספק לכם את הדו”ח המפורט והאמין ביותר.

אילו בדיקות חשובות להערכת שווי הדירה?

אחת הבדיקות החשובות ביותר להערכת שווי הדירה היא בדיקת צנרת המים והאינסטלציה. בדיקת הצנרת יכולה לגלות בעיות שלא ניתן לראות בעין בלתי מקצועית והיא יכולה לעזור לכם להעריך שווי דירה לפני שאתם רוכשים אותה או כאשר אתם מנסים למכור את הדירה שלכם. שמאות בית באמצעות בדיקת בדק בית היא המקצועית ביותר שתוכלו לבצע ואנחנו בחברת זה בדק בע”מ נסייע לכם לעשות זאת עם הניסיון והידע של הצוות שלנו. שמאות בית של חברת זה בדק בע”מ יכולה להוות גם כמסמך משפטי לכל דיון בבית משפט הנוגע למצב הנכס שלכם ולהערכת השווי שלו.

בדיקה מקיפה לאיטום הקירות וחלונות הבית

בדיקה נוספת החשובה מאוד לצורך הערכת שווי נכס היא בדיקה לאיטום החלונות והקירות. בבנייני מגורים משותפים, בין אם הם חדשים ובין אם הם ישנים, ישנה חשיבות רבה לאיטום קירות, תקרות וחלונות הבית. הצוות שלנו בחברת זה בדק בע”מ ינפיק עבורכם דו”ח מפורט המציין בין היתר גם ליקויים המתייחסים למצב האיטום של כל חלקי הדירה ויתייחס למצב הרטיבות בקירות ובתקרות ולליקויים אשר התגלו בבדיקה.

שמאות לדירות עם חברת זה בדק בע”מ

אם אתם זקוקים לבדיקות מקיפות לצורך שמאות לדירות, אנחנו בחברת זה בדק בע”מ יכולים לבצע אותן עבורכם בצורה המקצועית ביותר ובמחיר משתלם במיוחד. הצוות שלנו כולל מומחים בתחום בדק הבית אשר יכולים לסייע לכם להגיע להערכת שווי הנכס הקרובה ביותר למחיר הריאלי שלה בשוק הנדל”ן. צרו איתנו קשר עכשיו דרך מספר הטלפון המופיע באתר ואנחנו נתאם עבורכם פגישה בדירה שלכם.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן