השירותים שלנו

ליקויי בניה נפוצים

מה חשוב להבין לגבי ליקויי בניה נפוצים

ליקויי בניה נפוצים נוצרים במהלך תהליך הבנייה עצמו. במהלך העבודה עשויות להופיע לא מעט בעיות או תקלות שונות, העשויות להוביל לנזקים של ממש. ליקויי בניה נפוצים הם, נזילות ובעיות איטום, סדקים ורטיבות. ליקויי הבנייה יכולים להיות תוצאה של עבודה רשלנית של קבלני הביצוע השונים, במכוון או בשוגג. את ליקויי הבנייה חשוב לאתר במהירות, בעזרת איש מקצוע המתמחה בתחום, על מנת למנוע פגיעות ונזקים לרכוש ולשמור את הבית כשהוא במצב בטיחותי ובטוח, עבור בני הבית.

תצורות שונות של ליקויים

ליקויי הבניה עלולים להופיע בתצורות שונות. ליקויי בניה סדקים יכולים לנבוע מעבודה לא מקצועית שנעשתה, על שלד המבנה עצמו. סדקים בקירות או בתקרות יכולים להוביל למצב של ליקויי בניה נזילות. גם חיפויים שאינם יציבים עלולים לגרום לתוצאה של ליקוי בניה רטיבות ועובש נלווה. הליקויים השונים כגון, ליקויי בנייה איטום יכולים לפגוע לא רק בערך הנכס, אלא גם לפגוע באופן ישיר באיכות החיים, של בני הבית. ליקויי בניה נפוצים יכולים לגרום למראה שאיננו אסתטי ואף, במקרים חמורים, ליקויי בניה סדקים יכולים להוביל לאסון של ממש. את הבדיקות מומלץ לבצע רק אצל גורם מקצועי המנוסה בתחום.

בדק בית לדירה חדשה

ברכישת דירה חדשה מקבלן, בדק בית הינו הליך מקובל לבדיקת מצב הנכס בידי רוכש הדירה. בהליך בדק בית מגיע מהנדס המתמחה באיתור ליקויי בניה נפוצים לבחון את המבנה לעומקו, תוך שימוש באמצעים מיוחדים, המסייעים באיתור ליקויי הבנייה השונים, בין היתר, ליקוי בניה רטיבות וסדקים. במהלך הבדיקה המהנדס בודק את שלד המבנה ואת מערכות התשתית השונות במבנה ואת תפקודם הפונקציונלי. המערכות שנבדקות הן, מערכת מיזוג האוויר, מערכת החשמל, מערכת הביוב ותשתיות האינסטלציה.

איתור ליקויי בניה נפוצים עם חברה המתמחה בתחום

אם אתם מחפשים מידע נוסף לגבי ליקויי בניה נפוצים או שאתם צריכים גורם מקצועי מוסמך לטובת, איתור ליקויי בניה נזילות ואיטום, כדאי לכם להיעזר בצוות המקצועי של חברת זה בדק. לחברה יש ניסיון רב שנים וידע מקצועי נרחב בביצוע בדק בית וביקורות, על ליקויי בניה כולל, ליקויי בנייה איטום במגוון סוגים של נכסים שונים. במקביל לביצוע כל הבדיקות הנדרשות, חברת זה בדק מספקת ייעוץ משפטי בעת הצורך, לשם מיצוי הזכויות מול הגורם האחראי לליקויים.

עברתם לדירה חדשה?
רוצים לבדוק אם יש ליקויים בבניה?

מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם

דילוג לתוכן